Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Zombi Ezmece Oyunu

Ana Sayfa » Havadan Sudan » Zombi Ezmece Oyunu
Zombi Ezmece Oyunu

Zombi oyunlarından hoşlanıyor musunuz? Peki, araba oyunlarından! İşte bu iki kategoriyi bir araya getiren bir oyundan bahsedeceğiz size Zombi Ezmece 2014 oyunu, bu oyunda dilediğiniz kadar zombiyi aracınızla eziyorsunuz. Oldukça keyifli bir oyun… Oyun Amerika’da geçiyor ülkeyi ağ gibi ören yollarda zombilerden korunmaya çalışıyoruz.

Zombi Ezmece 2014 Oyununun Amacı
Helikopter ile bir bölgeye indiriliyoruz. Ve telsizle bir emir alıyoruz* her tarafın zombi dolduğunu ivedilikle 13. bölgeye ulaşmamız gerektiği söyleniyor. Biz de amerikanın zombilerle dolu yollarında 13. bölgeye ulaşmaya çalışıyoruz.

Zombi Ezmece 2014 Oyunu Oynanışı
Zombi Ezmece 2014 Oyunu w, a, s, d ve yön tuşları ile birlikte Mouse ile oynanıyor. Oyuna başla tuşuna bastıktan sonra ekranın açılmasını bekliyoruz ardından karşımıza harita geliyor bu bizim 1. günümüz 1. gün faaliyetlerinde ilk olarak garaja gidip araç seçiyoruz. Araç seçiminde sadece ilk aracı seçiyoruz çünkü henüz oyunda aşama kaydetmedik. Zombi Ezmece 2014 Oyunun da*racı seçtikten sonra Go tuşuna basıyoruz Ardından gaza asılıyoruz karşımıza çok farklı türlerde zombiler çıkıyor onları ezerek ilerliyoruz ancak yolumuz çok engebeli ve çok hızlı olmamız gerekiyor bazı yerlerde bombalar var onlardan korunmamız gerekiyor eğer yeterince hızlı olamazsak zombiler aracımıza saldırıp bizi ısırıyorlar. Böylece turu kaybetmiş oluyoruz. İsterseniz yenile yapıp oyunu tekrar başlatabilir isterseniz kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ancak belli bir mesafeyi aşmış olmanız gerekiyor. Daha fazla oyun http://www.fosiloyun.com/ adresinde.

Zombi Ezmece Oyunu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Geleceğe Yön Verecek Beş Büyük Ürün – İnceleme Mükemmel İcat: Fındık Toplama Makınası Teknoloji ve Tasarım dersinin Yararları Teknoloji ve Tasarım Dersi  2 Yıla Düşüyor. Kağıdın icadı , Kağıt Kimler Tarafından Nasıl icat edildi ? Xiaomi Mi10 Ne Zaman Çıkacak? Özellikleri Belli Oldu Mu?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır