Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Zararlı Yazılım Keylogger lara Karşı AntiLogger

Ana Sayfa » Bilgisayar » Zararlı Yazılım Keylogger lara Karşı AntiLogger
Zararlı Yazılım Keylogger lara Karşı AntiLogger

İnternetin yaygınlaşmasıyla doğru orantılı olarak zararlı yazılımlarda yaygınlaştı.Keylogger gibi zararlı casus yazılımlarla internet üzerinden ulaşılmayacak  Banka şifreleri ve kredi kartı bilgileri gibi özel bilgiler  kalmıyor.

Zemana Bilişim Teknolojileri’nin 3 yılda üretip dünya pazarına sunduğu Türkiye’nin ilk bilgi güvenliği yazılımı Zemana AntiLogger, zararlı yazılımları “sezgisel” olarak fark edip, etkin bir güvenlik sağlıyor. İngilizce ve Türkçe dil seçenekleri bulunan Türkiye’nin ilk bilgi güvenliği yazılımı Zemana AntiLogger Türkiye ile aynı anda tüm dünyada satışa sunuluyor.

Zemana AntiLogger, zararlı yazılımların saldırı yöntemlerine karşı tasarlanan, sezgisel, kendine özgü, yenilikçi güvenlik modülleriyle, kurumsal ve bireysel bilgisayar kullanıcılarını bilinen ve bilinmeyen zararlılara karşı sıfır zamanlı olarak koruma altına alıyor. Zemana AntiLogger, istem dışı webcam kullanımını engelleyen Anti-Webcam Logger ile kredi kartı, e-ticaret ve değerli veri transferleri uygulamalarında kullanılan SSL (Şifre Katmanlı Veri Transferi) protokolü işlemlerini koruma altına alan Anti-SSL Logger modüllerini, dünyada ilk kez geliştirip, bilgisayar kullanıcılarına sunuyor. Program, Anti-Key Logger modülü ile bilgisayar klavyesinde yazılanların, Anti-Screen Logger modülü ile de ekran görüntüsünün kopyalanmasını engelliyor. Zemana AntiLogger, Anti-ClipBoard Logger modülüyle, “pano izleyici zararlıları” tümüyle engellerken, Antilogger Sistem Savunma modülü de, bilgisayarın zarar görmesi durumunda, kötü sonuçlara yol açacak önemli sistem bölgelerini koruma altına alıyor.

Güçlü sezgileri ile zararlı yazılımları anında fark edip uyarıyor
Zemana AntiLogger, virüs programlarından farklı biçimde, “sezgisel koruma yöntemi” ile çalışıyor ve yaygın olarak kullanılan ve dünyaca tanınmış çeşitli güvenlik yazılımlarının bile yakalayamadığı, henüz ortaya çıkmamış, bilinmeyen saldırı yöntemlerine karşı, bilgisayar kullanıcılarına yepyeni ve çok güçlü bir “bilgi güvenliği” sağlıyor. Zemana AntiLogger, bilgisayar sisteminde bulunan tüm güvenlik bölgelerini kontrol altında tutarak, ortaya çıkan herhangi bir sıradışı davranışı anında fark ediyor. Zemana AntiLogger, saldırıya geçen zararlı yazılımı, gerçek zamanlı olarak anında tanımlıyor ve kullanıcıyı uyararak etkisiz hale getirilmesini sağlıyor.

Zemana AntiLogger deneme sürümünü Resmi web sitesinden indirip kullanabilirsiniz.

Güvenli İnternet Sörfü Dileğiyle…

Zararlı Yazılım Keylogger lara Karşı AntiLogger - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kol Saatlerinizi Akıllı Saatlere Çevirin ! Betonun Donmasında Gerçekleşen Kimyasal Reaksiyonlar Teknoloji ve Tasarım Arasındaki İlişki Google VE Hizmetleri Arnica Süpürgeleriniz İçin özel Servis Hizmeti Tycho Brahe Kimdir, Çalışmaları, Buluş ve İcatları Nelerdir

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır