Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Zaman Makinesi Olabilir mi ?

Ana Sayfa » Makalelerimiz » Zaman Makinesi Olabilir mi ?
Zaman Makinesi Olabilir mi ?

Televizyonda olsun internette olsun haberlerde görüyoruz zaman makinesi çalışmaları ortaya atılan iddialar sıkca karşılaştığımız şeyler. Sizce Böyle Birşey olabilir mi biraz düşünelim.

Zaman makinesi yapılabilir mi? Sorusuna hemen ilginç bir antitez ile karşılık verelim. Zaman makinesi diyelim ki günümüzde yapılmadı, gelecekte yapılabilir diyorlar peki adı üstünde bu zaman makinesi, gelecekte yapılırsa gelecekten şu an günümüze birileri gelmez mi?

Sonuçta o anın şartlarını bugünün şartları ile karşılaştırmak için ya da bugünkü tarihi olayları gözlemlemek için insanlar yollanmaz mı günümüze sizce? Peki yollanıyorsa ve onlar bu olayları olduğunu bilerek tarihi olayları değiştirmeye çalışırlarsa? Biraz karışık gibi değil mi?Filmlerdeki gibi olayları mı yaşayacaklar?

Diyelim ki 2150 de zaman makinesi yapıldı. O zamanın insanları günümüzü görmek için bugüne gelmez mi? Yani şu an aramızda gelecekten gelen insanlar dolanabilir mi? Bu soruya eğer Hollywood evet diyorsa hemen harika bir senaryo ile filme başlar, eğer ülkeler evet diyorsa tüm istihbaratlar devreye girer, eğer ben evet diyorsam kendimden şüphe ederim… 🙂

Evet Önceden bu tür değişik olaylarada rast geldik Amerika Uzaya ayak bastı mı gerçekten peki bayrak neden dalgalandı peki tabi bu kısmen farklı bi olay şuan uzay a çıkabilenler var. Ama gelelim bizim konumuza

Peki Siz ne diyorsunuz bu konu hakkında ?

Zaman Makinesi Olabilir mi ? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

rıza28 Ekim 2008

Ben onu yapacağım herkes görecek

Caner30 Mayıs 2012

Zaman makinesini ben yapacağım 2021’de herkes görecek.Hatta çalışmalarıma başladım…..

Tolga13 Ocak 2014

Zaman makinesini yapacam diyen arkadaşlar ilk önce büyükbaba paradoksunu nası çözecekler onu öğrensinler

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Barkod Sistemleri

Barkod Sistemleri 05 Eylül 2019

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Dropbox Nedir? Dropbox Nasıl Kullanılır? İnternetten Ucuz Akıllı Telefon Tuzağı Resimleri Keserek Fotomontaj Yapmak Güç Kaynağı ( Power Supply ) Seçimi ve Kriterler Çoraplarınıza Pratik Bir Kaç Yöntem Ev dekorasyonları için dekor.org yeter !

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır