Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Youtube’dan Yeni Özellik – Youtube Music Key

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » Youtube’dan Yeni Özellik – Youtube Music Key
Youtube’dan Yeni Özellik – Youtube Music Key

Bugün gündeme gelen bir konu olmasa da uzun bir süredir Youtube ve Youtube’un bazı uygulamalarının ücretli hale geleceği söylenmekteydi. Özellikle reklam sistemi gibi ek özellikleri ile hem firmalara hem de bireysel kullanıcılara gelir kapısı yaratan Youtube, Music Key isimli yeni uygulaması ile sabit ücret dönemine geçmeye hazırlanıyor.

youtube music uygulaması

Bu yazımızda Youtube paralı mı oluyor, Youtube music key nedir, Youtube ücretli kullanım gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Youtube Music Key Nedir

Geçtiğimiz günlerde internete sızan görüntülerde Youtube’un yeni hizmeti hakkında bazı ipuçlarına ulaşıldı. Müzik üyeliği ya da üyelik ile pazarlama olarak nitelendirebileceğimiz yeni uygulamanın ismi Youtube Music Key olurken yeni sistem ile sanatçı kataloğu dışında konser videoları, remixler ve ilgili sanatçıya ilişkin tüm bilgilere ulaşılabilecek. İlk 30 gün için deneme sürümü olarak sunulan Music Key üyeliği, 30 gün sonunda devam edilmek istenirse aylık 9.99 dolar karşılığında kullanılabilecek.

Yine internete sızan bilgiler de Youtube Music Key içerisinde 20 milyona yakın yüksek kalitede parça olacağı ve bu parçalara çevrimdışı erişim imkanı olduğu görülüyor. Ayrıca Google yapacağı yenilikler ile bu platforma farklı bir isim vermeye hazırlanıyor. Buna göre yapılan değişiklikle birlikte Google Play Music All Access olan hizmet ismi Google Play Music Key olarak değiştirilecek ve hizmetlerden birine üye olunduğunda her iki hizmete de ulaşılabilecek. Ayrıca bu hizmet içerisinde harici herhangi bir reklamda bulunmayacak.

Youtube’dan Yeni Özellik – Youtube Music Key - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

E-Book Reader Nedir Hangi Reader Tercih Edilmelidir? “www” Nedir? Hala daha kullandığımız antik Yunan icatları Forex USB Bellekler Ne Kadar Güvenli Chevrolet Camaro ve Resimleri

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır