Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Youtube Premium Nedir?

Ana Sayfa » İnternet » Youtube Premium Nedir?
Youtube Premium Nedir?

Youtube Premium sayesinde artık kullanıcılar uzun süredir istediklerini elde edebiliyorlar. Youtube platformu bildiğiniz üzere hem bilgisayar hem de mobil olmak üzere iki yerde kullanılabiliyor. Özellikle mobil trafiği çok yüksek olan Youtube için kullanıcılar uzun süredir birçok talepte bulunuyordu. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Youtube Premium sayesinde kullanıcılar istediği özelliklerin yanında birçok güzel seçeneğe de kavuştular.

Youtube Premium Bizlere Neler Sunuyor?

Öncelikle herkesin çok seveceği bir özellik ile başlayalım. Artık Youtube üzerinde video izlerken veya müzik dinlerken uygulamadan çıktığınızda video oynatılmaya devam edecek. Bu özellik birçok mobil kullanıcıların gönlünde taht kurmayı başardı. Uzun yıllardır kullanıcılar bu özelliğin mobilde aktif olmasını istiyordu. Artık iOS, Android ve Windows Phone platformları üzerinde özellik hayata geçti. Tabii bunun için Youtube Premium aktif etmeniz gerekmektedir.

Youtube Premium Nedir?

Reklamsız Video ve Müzik Deneyimine Hazır Olun!

Youtube Premium ile artık can sıkıcı reklamları da görmeyeceksiniz. Youtube platformu sizin için tamamen reklamsız olacak. İzlediğiniz uzun videolarda sürekli reklam izleyerek keyfiniz kaçırmayacaksınız. Aynı zamanda kısa videolar için de başlangıç reklamları olmayacak.

Bu efsanevi özelliklerden yararlanabilmek için youtube.com/red adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Özelliğin yeni sunulması ile beraber kullanıcılara 3 aylık tamamen ücretsiz deneme şansı sunuluyor. 3 ay sonrasında ise aylık 16.99 TL ödeyerek üyeliğinize devam edebiliyorsunuz. Youtube Premium alanlar yanında 13.99 TL’lik Youtube Music hizmetini de almış oluyorlar.

Ekleyen :Batuhan AkdenizTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Youtube Premium Nedir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

MSN Messenger Kısayol Tuşları-Pratik Tuşlar A – B – C Class Ip Nedir ? Bilgisayarın Yaşını Öğrenme Ünlü Bilim Adamları Biyografileri 2014 Yılı Henüz Satışa Sunulmamış Tabletler – İnceleme Microsft XP Desteğini Sona Erdiriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır