Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yeni Yandex.Disk ve Özellikleri

Ana Sayfa » İnternet » Yeni Yandex.Disk ve Özellikleri
Yeni Yandex.Disk ve Özellikleri

Ülkemizde adını her geçen gün daha fazla duyuran ve daha fazla kullanıcıya ulaşan Yandex, en önemli servislerinden birisi olan Yandex.Disk’te önemli yenilikler yaptı. Yeni Yandex.Disk ile artık çok daha kolay ekran görüntüsü alabilecek ve paylaşım yapabileceksiniz.

Bu yazımızda yenilenen Yandex.Disk, Yandex.Disk kullanımı gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

yandex-disk-yeni

İşte Yeni Yandex.Disk ve Özellikleri

Çok daha iyi ve kullanışlı bir tasarım ile yenilenen Yandex.Disk kullanıcılarına daha hızlı görüntü almayı, paylaşmayı ve web üzerinden dosyaları ulaştırmayı vaat ediyor.

İşte Yandex.Disk’in yeni özellikleri

Klavye üzerinde belirlenen ya da görev çubuğundan ulaşılabilen kısayollar ile ekran üzerindeki herhangi bir görüntüyü hızla yakalayabilir, istediğiniz şekilde biçimlendirebilirsiniz. Ayrıca görüntü üzerine istediğiniz metin ve diğer görselleride hızlı bir şekilde ekleyerek görüntünüzü kişiselleştirebilirsiniz.

Geçmişe oranla daha fazla platforma destek sunan Yandex, kullanıcılarına daha hızlı çözümler sunabilmek adına sürükle bırak özelliğini de Yandex.Disk üzerinde aktif etmiş durumda. Bu özellik ile farklı formatlarda ki görüntülerinizi kolay bir şekilde yükleyerek paylaşabilir ve aynı şekilde çöp kutusuna gönderebilirsiniz.

Yeni Yandex.Disk ve Özellikleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

SiteMap İngilizce Otobiyografi Yazmak , Örnekler  How to write an Autobiography ? Apple Watch Ekran Görüntüsü Alma Windows 10 Sürümü Öğrenme – Saat ve Tarih Değiştirme Diyarbakır Kastamonu ve Düzce Arkadaşlık Siteleri Ücretsiz Yellow Pages ve Kobiler İçin Dijital Reklamlar

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır