Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yellow Pages ve Kobiler İçin Dijital Reklamlar

Ana Sayfa » İnternet » Yellow Pages ve Kobiler İçin Dijital Reklamlar
Yellow Pages ve Kobiler İçin Dijital Reklamlar

İş ilanları içeriğine sahip, telefon ve ulaşım bilgilerinin bulunduğu sayfalara sarı sayfalar diyoruz.Geçmiş yıllarda işletme telefon rehberleri sarı sayfalara basıldığı için bu isim verilmiştir.Dünya genelinde yellow pages adıyla hizmet veren rehberler, ilk olarak 1883’lü yıllarda ABD’de Reuben H. Donnelley tarafından yayımlanmıştır.İlanların basılması için beyaz kağıtın kalmaması sebebiyle sarı sayfalara basılmıştır.

Günümüzde yerini internet sayfalarına taşıyan sarı sayfalar firmalara yerel listeleme, dijital görsel ağırlıklı haritalar, KOBİ’lere özel uygulamaları, danışmanlık ve reklam alanlarında hizmet vermektedir.Firmalar, arama motorları tarafından desteklenen bu firma rehberlerine firma ilgi alanları, kabiliyetleri, iletişim bilgileri, coğrafi konumlarını bildirerek kayıt olmaktadır.Arama motorları tarafından ilk sırada yer alan firmalar, uygun müşteri profiline ulaşmaktadır.Ayrıca Yellow Pages, firmaların dijital reklamını önplana çıkararak kobilere dijital destek veriyor.

Neden Kobiler için Dijital Reklam ?

  • Reklamlarınıza tıklama garantisi verir.

Böylelikle ücret ödeyerek yayımlattığınız reklamlarınızın geri dönüşü olur.Firmanızın websitesi daha fazla ziyaretçi alarak ürünlerinizi ve hizmetinizi kitlelere tanıtırsınız.

  • Satışlarınızı ve popülerliğinizi artırır.

Vermiş olduğunuz hizmete ve satışı olan ürünlere yönlendirme yapılır.Telefonunuz ve e-posta adresiniz sipariş için çalacak.

  • İstenilen kitleye doğru zamanda ulaşırsınız.

İlgisiz ve yanlış zamanda firmanıza uğrayan bir ziyaretçi size fayda sağlamaz.Firmanızın niteliklerini arayan müşteriler sizin istediğiniz zaman sizi bulur.Böylelikle satış ve hizmet verme ihtimaliniz yükselir.

Büyük işler yapıp firmanızı tanıtacak yer bulamıyorsanız ve aradığınız kitleye uygun reklam vermek istiyorsanız Yellow Pages sayfalara firmanızı kaydedin ve dijital reklam fırsatlarından yararlanın.

 

Yellow Pages ve Kobiler İçin Dijital Reklamlar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Sayfa eBGBM Nedir KaraKutunun Tarihi ve Kullanım Alanları İnternet Kullanımında Kadın ve Erkeğin Farklılıkları Gtalk İle Artık Görüntülü Görüşebileceksiniz Çocuklarınıza Kuranda Geçen İsim Mi Arıyorsunuz? Epic pen Boyama ve Çizim Programı

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır