Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yasaklı Sitelere Giriş ZenMate ile Çok Kolay

Ana Sayfa » Bilgisayar » Yasaklı Sitelere Giriş ZenMate ile Çok Kolay
Yasaklı Sitelere Giriş ZenMate ile Çok Kolay

Kullanmış olduğunuz internet hattı yavaşlamış, girmek istediğiniz websitesi ülkenize ait IP adreslerine hizmet vermiyor olabilir.Bunun yanında güvenlik ve gizlilik kavramlarının ön plana çıktığını söyleyebiliriz.”Her temas iz bırakır.” prensibiyle internette gezinirken websitelerine bırakmış olduğunuz çerezler ve IP adresleri sizin hakkınızda ipucu verir.Bilgisayar korsanlarına kapı  açacak, bilgisayarınıza giden bir yol olarak görülen IP adresiniz üzerinden saldırı alabilirsiniz.

Size özel sanal ağ anlamına gelen VPN (Virtual Personal Network) uygulamaları gizlilik ve güvenlik için biçilmiş kaftan diyebiliriz.VPN sayesinde  sizin için ayrılmış hat üzerinden internette hızlı bir şekilde gezinti yapabilirsiniz.Ülkemizde bu hizmeti veren birçok ücretli uygulama var.Ücretsiz ve kesintisiz bir VPN uygulaması için Zenmate’i öneriyoruz.

Zenmate ücretsiz ve sıkmayan reklamlarıyla birçok kullanıcısı tarafından 5 yıldız almış bir uygulama.Yasaklı sitelere giriş ve güvenliğiniz için hızlı seçenekler sunan Zenmate trafik  konusunda sınırlama yapmıyor.Son günlerde çalışmadığı iddia edilse de hala kullananlar mevcut.Akıllı lokasyonlar modulu sayesinde belirlediğiniz sitelerde otomatik olarak devreye giriyor.Vpn kullandığınız sitede kullanmadığınız sitenin verileri çekiliyorsa ne yapılacak? diye sorarsanız.Sadece kullanmasını girdiğiniz adresten VPN ile veriler çekilecektir.Ücretli sürümünde daha fazla lokasyon imkanı ve hız sağlar.Sunucuyu hızlı bir şekide değiştirebilirsiniz.

Zenmate uygulamasının telefon, tarayıcı, işletim sistemlerine göre farklılık gösteren sürümlerini ve kullanımına ait bilgilere Zenmate indirebileceğiniz sitelerden ulaşabilirsiniz.Yasaklı sitelere girmek, internette gezerken güvenlik önlemlerini artırmak ve gizlilik sağlamak için zenmate indir.

Yasaklı Sitelere Giriş ZenMate ile Çok Kolay - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Gözünüzün Önündeki Kıymetli Hazineyi Keşfedin Proxy Nedir? Proxy Nasıl Kullanılır? Android’de reklamlar nasıl engellenir? iPhone Görünümlü Android Nasıl Yapılır? TEOG Hazırlıkta İnternetin Kullanılması Atatürk’ün Anı Örneği

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır