Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Windows’a Özel Ücretsiz Yazılım Önerileri

Ana Sayfa » Bilgisayar » Windows’a Özel Ücretsiz Yazılım Önerileri
Windows’a Özel Ücretsiz Yazılım Önerileri

Dünya genelinde en çok kullanılan işletim sistemi olan Window’un stabil ve verimli çalışması için her zaman ücretli yazılımlar kullanmanız gerekmez. İşletim sistemi kurulduktan sonra kullanabileceğiniz ücretsiz yazılımlar hakkında aşağıda bilgiler yer almaktadır.

en iyi ücretsiz programlar

Bu yazımızda Windows’a özel ücretsiz programlar, en iyi ücretsiz programlar, ücretsiz Windows yazılımları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Yapılan araştırmalar da XP dışında şuan da en çok kullanılan işletim sistemlerinin Windows 7 ve 8 olduğu görülmektedir. Bilgisayarınıza yeni bir işletim sistemi kurduğunuz da ne yazık ki her şey bitmiyor. Bilgisayarın daha sağlıklı ve verimli çalışabilmesi için bazı ek programlara ihtiyaç duyulmakta. Aşağıda hem Windows 7 hem de Windows 8’de kullanabileceğiniz ücretsiz ve yararlı yazılımlar hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Windows’a Özel Ücretsiz Yazılımlar

AVG – Anti – Virüs Ücretsiz

Ücretsiz sunulan anti-virüsler içerisinde en çok tercih edileni AVG’dir. Hem üstün koruma sunması hem de gereksiz uyarılar ile sizi rahatsız etmemesi AVG’nin tercih edilmesinde etkili oluyor. Yazılım yalnızca bilgisayarınız için değil e-posta hesaplarınız için de güvenlik seçenekleri sunmakta.

Ccleaner ile Temizlik Zamanı

Bugün bilgisayar kullanıcılarının birçoğu Ccleaner’ın nimetleri hakkında bilgi sahibidir. Ücretli ve ücretsiz seçenekleri ile sunulan Ccleaner, gereksiz dosyaların temizlenmesinden kayıt defteri hatalarına kadar pek çok işlemi yapabilmekte.

GIMP ile Fotoğrafları Düzenleyin

Açık kaynak kodlu bir yazılım olan GIMP pek çok ücretli yazılımın yapabildiği hemen her işlemi tek başına gerçekleştirebilmekte. GIMP ile fotoğraflarınız üzerinde oynama yapabilir onlara canlılık kazandırabilirsiniz.

Windows’a Özel Ücretsiz Yazılım Önerileri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook Hesabınızı Korumak İçin Ne Yapmalı – F – Secure ile Güvenlik Gsm Operatörleri Mesaj Merkezi Numarası Teknolojik Gelişim Hızı Tictoc Nedir? Nasıl Kullanılır? Cinsiyeti Belirleyen Genler Nano Teknoloji Kullanım Alanları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır