Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Windows Kullanıcılarına Müjde! Kiralama Dönemi Geliyor

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » Windows Kullanıcılarına Müjde! Kiralama Dönemi Geliyor
Windows Kullanıcılarına Müjde! Kiralama Dönemi Geliyor

Hakkında henüz net bilgiler olmasa da bazı internet sitelerinde Microsoft’un, Office 365’e benzer bir modeli Windows sürümlerine de getireceği öne sürüldü. Bilindiği gibi Office 365 ile Microsoft, aylık ya da yıllık ücretli üyelik modelini sunmuş ve pek çok kullanıcı tarafından bu durum memnuniyetle karşılanmıştı.

windows kiralama dönemi

Bu yazımızda Windows 365 nedir, Windows 365 çıkış tarihi, Windows kiralama dönemi hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Windows 365 Nedir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi henüz hakkında yeterli bilgiler olmasa da Microsoft’un yakın bir tarihte Office 365’e benzer bir modeli Windows sürümleri üzerinde uygulayacağı öne sürüldü. Yeni uygulama ile aylık ve yıllık ücretli üyelik dönemi Windows üzerine de getirilirken, Office 365’e benzer uygulamanın Microsoft tarafından kullanıcılara sunulacağı söyleniyor.

Bazı internet sitelerinde de geçtiğimiz günlerde haberleri yapılan Windows 365 modeline Steve Ballmer’in “ Tek strateji, Tek Microsoft söylemleri örnek gösteriliyor. Ayrıca yine Microsoft CEO’su tarafından mobil ve bulut sistem üzerine yapılan yorumlar da Windows 365’in hayata geçirilme ihtimalini artırıyor. Windows 365’in Office sürümünde olduğu gibi üyelik sistemi ile çalışması beklenirken entegre bulut sistemi ile kullanıcılara her ortamda erişim imkanı sunulacağı söyleniyor.

Ayrıca yine yayımlanan bazı raporlarda Microsoft’un Office 365’de olduğu gibi aylık ve yıllık üyelik modellerini getirebileceği görülüyor. Her ne kadar bu durumu memnuniyet ile karşılayanlar olsa da büyük bir kesim üyelik modelinin pek de başarılı sonuçlar doğurmayacağını düşünüyor.

Windows Kullanıcılarına Müjde! Kiralama Dönemi Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Mors Alfabesi Nedir? Kim Tarafından Ne Zaman İcat Edilmiştir? Çocuklara Özel Cep Telefonu Çıkıyor Hangi Antivirüs Programı Kullanılmalı, En İyi Antivirüs Programı Güçlü Şifre Nasıl Oluşturulur? Bebek Online Alışveriş Html Türk Bayrağı Kodları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır