Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

WhatsApp’da Görüntülü Konuşma Dönemi Geliyor

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » WhatsApp’da Görüntülü Konuşma Dönemi Geliyor
WhatsApp’da Görüntülü Konuşma Dönemi Geliyor

Mobil cihazlarda en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından birisi olan WhatsApp, Facebook tarafından satın alındıktan sonra pek çok yeniliğe kucak açmaya başladı. Benzeri mesajlaşma yazılımlarından bazıları hali, hazırda görüntülü konuşma özelliğini sunarken yakın bir zamanda WhatsApp’ında bu özelliği sunmaya başlayacağı duyuruldu.

whatsapp görüntülü konuşma dönemi

Bu yazımızda WhatsApp görüntülü konuşma, WhatsApp görüntülü konuşma özelliği, WhatsApp yenilikleri gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Hali hazırda ücretsiz mesajlaşma, fotoğraf ve dosya gönderimi, görüntülü ve sesli mesaj yollama gibi pek çok özelliği bir arada sunan WhatsApp, sesli konuşma ve kaydetme özelliğinden sonra görüntülü konuşma özelliğini de kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Bugün pek çok mesajlaşma uygulaması olmasına rağmen uzun bir süredir her gün artan kullanıcı kitlesine hizmet sunan WhatsApp, Facebook tarafından satın alındıktan sonra pek çok yeniliğe kucak açmaya başladı.

Android, İOS gibi işletim sistemleri yanı sıra BlackBerry, Windows Phone ve Nokia gibi telefonlara da bu uygulamayı sunan WhatsApp, 3G ve WIFI bağlantısı ile kullanıcılar arası mesajlaşma imkanı tanıyor. Facebook tarafından satın alındıktan sonra bazı değişiklere giden ve sunduğu hizmet konusunda iyileştirmeler yapan uygulama, yakın bir dönemde kullanıcıların sesli ve görüntülü konuşmasını sağlamayı planlıyor. Henüz net bir açıklama gelmemiş olmasına rağmen uygulama geliştiricilerin sesli ve görüntülü iletişim konusunda önemli ilerleme kaydettiği belirtiliyor. İlerleyen günlerde yapılacak yenilikler ile WhatsApp’ın hızlı büyüme trendini devam ettireceği düşünülüyor.

WhatsApp’da Görüntülü Konuşma Dönemi Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Dini Teknolojik Gelişme Mersin Mezitlide Kiralık Evler Windows 10 Özellikleri – Gereksinimler Alan Turing Kimdir? Alan Turing Buluşları ve Enigma Sabunlar Baz Olduğu Halde Neden PH 5.5 Arnica Süpürgeleriniz İçin özel Servis Hizmeti

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır