Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

WhatsApp Web Güncellendi

Ana Sayfa » Cep Telefonu » WhatsApp Web Güncellendi
WhatsApp Web Güncellendi

WhatsApp Web bu yılın ilk çeyreğinde kullanıcıya sunulmuş ve Facebook’un şirketi satın almasından sonra yaptığı en büyük yenilik olarak bahsedilmişti. WhatsApp Web’e yeni güncellemeler geldi.

Özellikle konuşma esnasında anasayfaya gelme, kişiler arası konuşma ve grup yönetimi ile ilgili yenilikler dikkat çekiyor.  WhatsApp’in en büyük eksiği olan profili güncelleme sıkıntısına bir son verildi ve Artık profil fotoğrafınızı ve durumunuzu Web’den düzenleyebilirsiniz. Ayrıca arkaplan ve benzeri grafik ayarlarınızı da ayarlayabiliyorsunuz.

Ek olarak ise mesaj yönetimininde de büyük eklemeler yapılarak mesajları silme, grup mesajlarında bildirim saatini güncelleme ve mesajı arşive kaldırma gibi özellikler eklenmiş.  WhatsApp Web henüz stabil ve tam kullanışlı bir sistem olmasa da telefonunu sürekli kullanamayan veya bilgisayar da çalışan ve sürekli WhatsApp kullanması gereken kişiler için çözüm niteliğinde bir alternatif sistem.

WhatApp Web’e buradan erişebilirsiniz.

Whatsapp’a ise buradan ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Web Güncellendi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

CES 2020’de Ön Plana Çıkan Teknolojik Gelişmeler Merkezi Sinir Sistemi İnsan Vücudunda Bulunan Tampon Çözeltiler Web Sitenizdeki Resimlerin Kullanımını Engellemek Whatsapp Mavi Tık Özelliği Nasıl İptal Edilir? Windows’a Özel Küçük Boyutlu Faydalı Programlar

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır