Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

WhatsApp Masaüstü Uygulama Aldatmacası

Ana Sayfa » Bilgisayar » WhatsApp Masaüstü Uygulama Aldatmacası
WhatsApp Masaüstü Uygulama Aldatmacası

Son günlerde giderek artan mobil mesajlaşma yazılımları masaüstü uygulamaları ile kullanıcılarına farklı şekillerde hizmet vermeye çalışıyor. Bu uygulamalar arasında yer alan Line, masaüstü uyumlu mesajlaşma yazılımı ile birçok kullanıcıyı memnun etmiş gibi görünüyor.

Facebook’un WhatsApp’ı satın almasından sonra birçok internet sitesinde masaüstü uyumlu WhatsApp yazılımları yayınlanmaya başladı. Fakat kullanıcıları tuzağa düşürmeyi amaçlayan bu tür yazılımların geliştirici ile uzaktan, yakından herhangi bir alakası bulunmamakta.

Bu yazımızda line masaüstü uygulaması, whatsapp masaüstü yazılımları gibi sık sorulan sorular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

 whatsapp-pc

WhatsApp masaüstü uygulaması var mı?

Line’in masaüstü uygulamasını yayınlaması ve Facebook’un WhatsApp’ı satın almasından sonra bilgisayar korsanları, WhatsApp masaüstü uygulaması adı altında bilgisayar kullanıcılarına kötü amaçlı yazılımları göndermeye başladı.

Kullanıcılara bir e-posta aracılığıyla gelen bilgilendirme mesajında WhatsApp’ın masaüstü yazılımının test aşamasında olduğu ve sizinde bu teste katılarak masaüstü deneyimini yaşamanız ve geri bildirimde bulunmanız isteniyor. Bu mesaja aldanıp kötü amaçlı yazılımı indirmeniz durumunda bankacılık bilgilerinizden, kişisel hesaplarınıza ve şifrelerinize kadar birçok önemli bilginiz kötü niyetli kişilere iletiliyor.

Şuanda hali hazırda WhatsApp’ın herhangi bir masaüstü yazılımı bulunmamakla birlikte bu tarz aldatıcı mesajlara inanmamanız ve resmi geliştiriciyi takip etmeniz isteniyor. 

WhatsApp Masaüstü Uygulama Aldatmacası - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Numara taşınırken dikkat edilmesi gereken hususlar PUBG Lite Nasıl İndirilir? Windows 10 Sürümü Öğrenme – Saat ve Tarih Değiştirme Otobusbileti.gen.tr ile Bolu’ya LG G Watch Özellikleri ve Fiyatı – İnceleme Hıçkırık için % 100 Çözüm

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır