Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

WhatsApp Engelleyen Kişiye Nasıl Yazılır?

Ana Sayfa » DİĞER » WhatsApp Engelleyen Kişiye Nasıl Yazılır?
WhatsApp Engelleyen Kişiye Nasıl Yazılır?

WhatsApp engelleyen kişiye nasıl yazılır sorusu birçok engel yiye kişi tarafından aranan konudur. Bildiğiniz üzere WhatsApp üzerinden biri sizi engellediği zaman ona yazamaz, profilini göremezsiniz. Fakat sizlere vereceğimiz tavsiyeler doğrultusunda WhatsApp engel atan kişiye yazma yöntemleri konusunu öğrenebileceksiniz. Bu işlem için bir arkadaşınıza ihtiyaç duyacaksınız. Öncelikle sizlere WhatsApp engel yediğinizi nasıl anlarsınız o konuda bilgiler verelim.

WhatsApp’ta Kişinin Sizi Engellediğinden Emin Olun

WhatsApp’ta engelleyen kişiye nasıl yazılır sorusu için öncelikle engel yediğinizden emin olmalısınız. Bunun için kişinin profilini açıp onu kontrol edin. Eğer fotoğrafı gittiyse ve son görülmesi artık size gözükmüyorsa şüpheye düşün fakat aceleci davranmayın. Eskiden konuştuğunuz saatlerde tekrar onu çevrimiçi olarak görebiliyorsanız engel yemediniz demektir. Engellendiğiniz takdirde onu çevrimiçi göremezsiniz. Sadece sizi kişi listesinden silmiştir, dolayısı ile yazabilirsiniz. Bir diğer anlama yöntemi ise onu gruba eklemeye çalışmaktır. Eğer onu gruba ekleyemiyorsanız gerçekten engel yemişsinizdir.

WhatsApp Engelleyen Kişiye Nasıl Yazılır?

Farklı Platformlardan Ulaşmayı Deneyin

Kişi WhatsApp dışında BiP, Kik, Viber gibi alternatif mesajlaşma platformları kullanıyor olabilir. Aynı zamanda SMS üzerinden de ulaşmaya çalışabilirsiniz.

WhatsApp Üzerinden Erişin

WhatsApp üzerinden sizi engelleyen kişiyle konuşmanın tek bir yöntemi vardır. O da bir arkadaşa ihtiyaç duymanıza sebebiyet verecektir. Bir kişi grup oluşturarak sizi ve engel yediğiniz kişiyi gruba almalı. Ardından grubu kuran kişi çıkabilir. Bu sayede siz de ikiniz özel olarak konuşma ekranındaymış gibi olabilir, ona ulaşabilirsiniz.

Ekleyen :Batuhan AkdenizTüm Yazıları İçin Tıklayınız

WhatsApp Engelleyen Kişiye Nasıl Yazılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

WordPress Yazı içine Reklam Ayarları USB’nin Rakibi Çok Yakında Geliyor! Türkiye’nin Elindeki Füzeler ve Nükleer Gücü Kablosuz Hayat Ne Kadar rahat Android Telefonlarda Video İndirme Maden Kazaları Nasıl Azaltılır? Maden Kazaları ve ILO Sözleşmesi – inceleme

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır