Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

WeTransfer Nedir? WeTransfer Nasıl Kullanılır?

Ana Sayfa » Makalelerimiz » WeTransfer Nedir? WeTransfer Nasıl Kullanılır?
WeTransfer Nedir? WeTransfer Nasıl Kullanılır?

Android ve İOS işletim sistemine sahip cihazlar için hem mobil hem de internet üzerinden kullanılabilen WeTransfer, kısaca kullanıcıların dosyalarını kolay ve zahmetsiz bir şekilde paylaşabilmesini sağlıyor. Uygulamanın bilgisayar sürümünde ise çok daha hızlı ve geniş seçenekler sunulmakta.

wetransfer nasıl kullanılır

Bu yazımızda wetransfer nedir, wetransfer nasıl kullanılır, wetransfer ne işe yarar gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

WeTransfer Nedir? Nasıl Kullanılır?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi wetransfer, kullanıcılar arası dosya paylaşım imkanı sağlayan bir araçtır. WeTransferin bu denli popüler olmasında basit ve kolay bir kullanıma sahip olması etkili olmuştur. Özellikle içeriğin karmaşık olmaması ve yalnızca paylaşım amacı taşıması, uygulamanın daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlamıştır.

Örneğin, büyük boyutlara sahip bir video ya da fotoğraf arşiviniz var. Bunu bir mail aracılığıyla yollamak, bulut sistemleri tercih etmek ya da paylaşım sitelerine yüklemek sizin için zaman alıyor. Burada devreye giren WeTransfer, oldukça hızlı ve basit bir şekilde dosyalarınızı paylaşmanıza yardımcı oluyor.

WeTransferi kullanmak için internet sayfasına giriş yaptığınızda kullanım koşullarına ilişkin bir bilgi penceresi ile karşılaşacaksınız. Burada size sunulan verileri onayladıktan sonra dosya ekle seçeneğine tıklayın ve bilgisayar üzerinde göndermek istediğiniz dosyayı seçin. Burada dosya boyutunun 2 GB’dan büyük olmamasına dikkat edin. Daha sonra dosyayı ileteceğiniz kişinin ve sizin mail adresini girin ve dilerseniz paylaşıma açmak için indirme linki oluşturun. Ücretsiz sürümde 2 GB ve 7 gün kalma seçeneği yer alırken aylık 10 dolar ödemeniz durumunda 50 GB’lık bir alana sahip olabilirsiniz.

WeTransfer Nedir? WeTransfer Nasıl Kullanılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

murat22 Mart 2015

alternatif olarak piyomod.com önerebilirim dosya boyu 10 gb kadar izin veriyor.

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Barkod Sistemleri

Barkod Sistemleri 05 Eylül 2019

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

iPhone’daki müzikler nasıl zil sesi yapılır? Nano Teknoloji’nin Tıp Alanında yararları ve insan Sağlığına Etkileri Vestel Kendi Netbook’unu Üretiyor Çift Hatlı Telefon Markaları ve Özellikleri Domainin Who is Geçmişini Bulmak İlk Işınlanan Haber Spikeri

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır