Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Wellograph – Windows Phone Uyumlu Akıllı Saat

Ana Sayfa » Teknoloji ve Tasarım » Wellograph – Windows Phone Uyumlu Akıllı Saat
Wellograph – Windows Phone Uyumlu Akıllı Saat

Son yıllarda akıllı ürünlere olan talep her geçen gün artarken firmalar, birbirinden farklı özelliklere sahip teknolojik ürünleri piyasaya sürmeye başladı. Akıllı saat pazarında İWatch üzerine artan beklentiler, Wellograph isimli bir saat modeli ile farklı bir yöne kaydı.

wellograph windows phone saat

Bu yazımızda Wellograph – Windows uyumlu akıllı saat, Wellograph akıllı saat, en iyi akıllı saatler gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Akıllı saatlere olan ilgi her geçen gün artıyor. Firmalar, tüketicilerin ilgisi doğrultusunda piyasaya yeni ürünler sürerken Wellograph isimli bir tasarıma ait, Windows uyumlu saat dikkatleri çekmeyi başardı. Saatin en önemli özelliği olarak Windows Phone ile uyumlu olması öne çıkarken kalp ritmi ve kan basıncını ölçmesi de diğer dikkat çekici özellikleri arasında yer alıyor.

Wellograph – Windows Phone Uyumlu Akıllı Saat Özellikleri

Öncelikle saatin kan basıncını ve kalp ritmini ölçmesi sporcular açısından büyük öneme sahip. Egzersiz yapanlar ve koşu sırasında adım saymak isteyenler için adım sayar özelliği bulunan Wellograph’ın kaydettiği verileri İOS, Android ve Windows Phone uyumlu telefonlara gönderebilmesi de dikkat çekiyor.

Akıllı saat ya da telefon olarak da nitelendirilebilecek olan ürünün üzerinde dört aynı bölüm bulunmakta. Menü üzerinde Home, Aktivite, Kalp ve Koşma – Yürüme sekmeleri yer alırken, her sekme kendi içerisinde farklı alt başlıklara ayrılıyor. Kullanıcıların bu menüler altında dilediklere bilgilere ulaşabilmesi için üretici, üç ayrı görünüm seçeneği de eklemeyi unutmamış.

Görünüm açısından ise 50 metreye kadar suya dayanıklı olması, metal ve deriden oluşması büyük beğeni toplamakta. Hali hazırda piyasaya sürülmemiş olsa da tahminlere göre ortalama 350 – 400 dolarlık bir değere sahip olması beklenmekte.

Wellograph – Windows Phone Uyumlu Akıllı Saat - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Flash sitelerde dizinlenebilecek Ultrabook Nedir, Hangi Ultrabook Tercih Edilmelidir Doğalgaz Faturası Hesapla Kaza eseri bulunan en ilginç icatlar! Hosting ve Domain Alırken Dikkat ! Messenger’in gizli mesajlaşma özelliği nasıl kullanılır?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır