Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Webmaster Forumu Açma Yarışı sürüyor

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » Webmaster Forumu Açma Yarışı sürüyor
Webmaster Forumu Açma Yarışı sürüyor


Gün geçmiyor ki yeni bir webmaster forumu açılmasın…
Bildiğiniz gibi Webmaster forumu açma yarışı geçtiğimiz aylar büyük bir hızla başlamıştı.Evet o yarışın kazalarını görmek bize nasip oldu ve sizlerle paylaşıyoruz.
Bilinçsizce , büyük bir hırsla açılan bu forumlar webmaster alemini bölmüş , parçalamış hatta yutmak için ağzını açmış bekliyor.

Yeni açılan forumların kendilerine göre açma sebepleri diğer forumlardaki yöneticilerinin adil olmaması , dolandırılma , seviyenin düşmesi , forumda ticari etkinliklerin talep görmemesi gibi nedenlere dayanıyor.

Yeni açılan webmaster forumlarının kullanıcı kitlesini bölerek webmaster alemine verdikleri zararlar düşünüldüğünde ; kaliteli , yüksek düzeyde bilgi sahibi webmasterların birbiriyle çalışacak ortak bir ortam bulamaması başta geliyor.

Son söz olarak diyebiliriz ki yeni açılan , kemikleşmiş forum ekibi bulunmayan forumların yapacağı en mantıklı iş birleşmek.Bu hem onların açısından hem de webmaster alemi açısından en iyisi olacaktır.

Webmaster Forumu Açma Yarışı sürüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Laptop Ses Seviyesini Artırmak Cep Telefonlarının Zararları ve İnsanlara Etkileri E-mail adresinizi Simge [ Resim ] Haline Getirmek 3 Boyutlu Yazıcılar ve Fiyatları Domainin Who is Geçmişini Bulmak Sıkıştırılmış Dosyaları Programsız Online Açmak

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır