Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

UnoTelly ile Sınırları Zorlayın !

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » UnoTelly ile Sınırları Zorlayın !
UnoTelly ile Sınırları Zorlayın !

Dünyaca ünlü , izlemek için saatlerce beklediğiniz TV programlarına erişmek maksadıyla  ilave bir enerji sarf etmenize gerek yok.UnoTelly , izlemekten keyif alacağınız dizi ve programları içeren kanalları Türkiye’den izleme imkanı tanıyor.

 

unotellyBilindiği üzere fikri mülkiyet esasları ve  görsel materyallerin yayımlanma tarihi ülkelere göre farklılık gösteriyor.Türkiye’de bugün yayımlanan bir TV programı başka bir ülkede günler-aylarca önce yayımlanmış olabiliyor.Bu programları izlemek için yurtdışına taşınamayacağımız için yurtdışındaymış gibi internete bağlanmak daha mantıklı ve kurallara uygun.Biz bu sınırları aşmanın yolunu VPN servislerini kullanarak bulmuşuz fakat VPN servisleri  streaming yayın kalitesini olumsuz etkileyecektir.İşte bizim sınırlarımız burada başlıyor.

Bu nokta da UnoTelly devreye giriyor.Dünyanın dörtbir yanında sunuculara sahip olan bu servis DNS sistemi ile çalışıyor.Size en yakın ve hızlı bağlanabileceğiniz sunucu IP numarasını vererek bağlanmanızı sağlıyor.IP numarasından kastımız DNS ile  dns.teknoalem.org gibi size verilecek bir adresle bağlanmanızı sağlayacak bir sistem.Üstelik sadece bilgisayarınızdan kullanmanız gerekmiyor Windows’dan başlayıp Toshiba TV ‘ye kadar yükleme yapabileceğiniz kullanım alanlarına sahip.Şu resimde yer alan cihazlarda kullanabilirsiniz.

Türkiye’den bağlandığınız  Netflix sitesinde karşınıza çıkan Türkiye’ye hizmet veremiyoruz ibaresinden sonra Unotelly  DNS sistemini kullanarak Hoşgeldiniz ibaresiyle karşılaşacaksınız.

PS3-4, Apple Tv, Xbox kullanıcılarınında severek kullanacağı Unotelly’nin son derece hızlı sunucuları ile görüntü kalitesi çok yüksek bir yayın izleyebileceksiniz.

UnoTelly’i 8 günlüğüne ücretsiz olarak deneyebilir , daha sonra isteğiniz dahilinde Premium seçeneklerine dahil olabilirsiniz.

UnoTelly ile Sınırları Zorlayın ! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

iPhone’daki müzikler nasıl zil sesi yapılır? Kaldıraçların Kullanım Alanları F35 Savaş Uçaklarının Özellikleri Dünyada En çok Kullanılan Arama Motorları Akıllı Cihazlar Ne Kadar Güvenilir? Akıllı Cihazlar ile Verileriniz Güvende mi? Web Sayfasının Geçmişteki Halini Görüntülemek

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır