Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ücretsiz Microsoft Yazılımları – İnceleme

Ana Sayfa » Bilgisayar » Ücretsiz Microsoft Yazılımları – İnceleme
Ücretsiz Microsoft Yazılımları – İnceleme

Birçok bilgisayarın temelini oluşturan Microsoft, farklı yazımları ile bizlere pek çok kolaylık sağlıyor. İşletim sistemi ya da Office dışında Microsoft tarafından sağlanan pek çok ücretsiz yazılım da, en az ücretli yazılımlar kadar kaliteli ve kullanışlı.

microsoft uygulamaları

Bu yazımızda ücretsiz Microsoft yazılımları, Microsoft tarafından sunulan ücretsiz yazılımlar gibi konu başlıkları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Microsoft Office Web Apps

Microsoft’un ücretsiz sunduğu yazılımlardan birisi olan Microsoft Office Web Apps, Office programlarının pek çok özelliğinin tarayıcı üzerinden kullanılmasını sağlıyor. Ayrıca program üzerinden Microsoft hesabınız ile dosya oluşturabilir ve bunları kaydedebilirsiniz.

Microsoft Windows Live Mail

Microsoft’un belki de en önemli servislerinden birisi olan Live Mail, Windows Mail’e göre çok daha gelişmiş ve kolay kullanım sunan bir ara yüze sahip.

Microsoft Fare ve Klavye

Windows 8’le birlikte dokunmatik teknolojisinde yeni bir sayfa açan Microsoft, pek çoğumuzun alışık olmadığı bu özellik yerine fare ve klavye merkezi ile ücretsiz kullanım imkanı sunuyor. Bunun için Microsoft fare ve klavyesine sahip olmanız yeterli.

Microsoft Visual Studio

Yazılım geliştiricilerin sıklıkla başvurduğu programlardan birisi olan Visual Studio, internet tabanlı, mağaza tipi ve masaüstü uygulamaları için farklı kullanım tipleri sunmakta. Program ile ayrıca C#, Visual Basic ve C++ uygulamaları geliştirebilirsiniz.

Microsoft Mathematics

Matematik öğrencilerine özel olarak geliştirilmiş bu program ile 2D ve 3D grafiğe sahip hesaplamalar yapabilirsiniz.

Microsoft Office Viewers

Kullandığınız bilgisayarda Office uygulamalarının yüklü olmaması durumunda Microsoft Office Viewers ile Office dosyalarınızı görüntüleyebilir ve çıktı olarak alabilirsiniz.

Microsoft Baseline Security Analyzer

Microsoft’un geliştirdiği bir diğer önemli yazılım olan Baseline Security Analyzer ile bilgisayarınızı denetleyebilir, hata ve aksaklıkları bulabilirsiniz.

Ücretsiz Microsoft Yazılımları – İnceleme - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Dünyanın En Küçük Savaş Uçağı Bilgisayarınızı Wi-Fi Router Olarak Kullanın iPhone’daki müzikler nasıl zil sesi yapılır? Facebook Hesabınızı Korumak İçin Ne Yapmalı – F – Secure ile Güvenlik Sabit Disk Nasıl Temizlenir? Xinorbis ile Diskinizde Yer Açın Google Haritalar Üzerinde Ay ve Marsı Gezmek İster Misiniz?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır