Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tynt Kopyalanan İçeriğin Sonuna Otomatik Kaynak Eklemek

Ana Sayfa » Haftanın Alem Sitesi » Tynt Kopyalanan İçeriğin Sonuna Otomatik Kaynak Eklemek
Tynt Kopyalanan İçeriğin Sonuna Otomatik Kaynak Eklemek

Web sitesinde paylaştığınız özgün yazıların başka web sitelerinde kaynak gösterilmeden yayımlanması sizi rahatsız edebilir.İçeriğin kaynak belirtilmeksizin kopyalanmasını önlemek zordur. Çeşitli yollarla, sağ tuş kilidi gibi, sitemizi korumaya çalışsak da botlar ve  scriptler aracılığıyla sitemizin içeriği kopyalanabilir. Aslına bakarsak tam olarak bunu engellemenin kesin bir yolu yoktur. Fakat içeriğinizin kopyalanmasını lehinize çevirecek bir yöntem var.

İçerik Kopyalamaya Karşı Otomatik Kaynak Gösterme

Bize bu konuda yardımcı olacak olan Haftanın Alem Sitesi Tynt . Tynt sayesinde kopyalanan içeriklerinize, sitenize ekleyeceğiniz bir kod ile otomatik olarak içeriğin kaynak linkini ekleyebileceksiniz. Bu sayede direkt olarak kopyalanan içerikleriniz size hem backlink hem de hit olarak geri dönecek. Ayrıca işi abartıp kendi reklamım yetmez, bir de başka reklam linki ekleyeceğim derseniz Tynt buna da olanak sağlıyor.Ayrıca hangi içeriğiniz daha çok kopyalandığından güzel bir istatistik sistemi ile haberdar oluyorsunuz.Teknoalem de bu hizmeti uzun bir süredir kullanıyor.

www.tynt.com

Kullanımı ise olması gerekenden daha kolay Tynt Tracer sitesine bağlandıktan sonra üye olup size verdikleri kodu sayfanıza yerleştirmek.

 

Tynt Kopyalanan İçeriğin Sonuna Otomatik Kaynak Eklemek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Android Tabletlerde Gizlilik Nasıl Sağlanır? Web Sitenize Msn Ekleyin Hava bugün 0 derece ise, yarın da bugünün 2 katı soğuk olacaksa yarın hava kaç derece ? Bugun Bir Bomba Patlasa Bilim ve Teknolojiyi uygularken Göz önünde Bulundurulacak Esaslar Youtube Girmek için DNS Numaraları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır