Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Twitter Hesabı Nasıl Silinir, Nasıl Dondurulur?

Ana Sayfa » Makalelerimiz » Twitter Hesabı Nasıl Silinir, Nasıl Dondurulur?
Twitter Hesabı Nasıl Silinir, Nasıl Dondurulur?

Çeşitli sebepler ile twitter hesabınızı silmek ya da dondurmak mı istiyorsunuz? Twitter hesap geçmişinizi temizlemek ve bir daha dönmek istemiyorsanız basit birkaç adımda Twitter hesabınızı silebilir ya da dondurabilirsiniz.

Bu yazımızda twitter hesabı nasıl silinir, twitter hesabı nasıl dondurulur, twitter nasıl kapatılır gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Twitter hesabınızı silmek ya da geçici süreyle dondurmak için ilk olarak Twitter hesabınıza giriş yapın. Daha sonra sağ üst köşede yer alan ayarlar ( dişli çark ) şeklindeki sekmeye tıklayın. Sayfanın en alt kısmında yer alan “hesabımı devre dışı bırak” yazısına tıkladıktan sonra Twitter’dan size hesabınızın tamamen silinip, silinmek istenmediği sorulacaktır. Twitter’ı kapatmak yada dondurmak için evet demeniz yeterli olacaktır.

twitter hesap kapatma

Hesabı Kapattıktan Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?

Twitter hesabınızı kapattıktan sonra tweetleriniz ve diğer tüm bilgilerinizi silinecektir. Profilinizi bir arkadaşınız ziyaret etmek istediğinde hesabın bulunmadığını belirten bir mesaj ile karşılaşacak. Twitter size hesabınızı kapattıktan sonra birkaç gün daha hesapla ilgili bilgilerin görüntülenebileceğini ve gönderilerinize ait bilgilerin arama motorlarında çıkabileceğini söyleyecek.

Hesabınızı silmeniz nedeniyle pişman olmanız durumunda Twitter size 30 günlük bir süre tanımakta. Tekrar Twitter’a dönmek için 30 gün boyunca bilgileriniz saklanacak fakat 30 gün sonunda kalıcı olarak silinecektir. Hesabınızı aktif etmek için giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Twitter Hesabı Nasıl Silinir, Nasıl Dondurulur? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Barkod Sistemleri

Barkod Sistemleri 05 Eylül 2019

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Rosetta – Philae Kuyruklu Yıldız Keşfi Cep Telefonlarının Zararları ve İnsanlara Etkileri Silinen Dosyalar Nasıl Geri Getirilir? F.Lux ile Konum Bazlı Parlaklık Ayarlama Pırlanta Ürünler TeknoAlem Hizmetleri

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır