Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

TTNet ‘den Abonelerine Ücret iadesi

Ana Sayfa » İnternet » TTNet ‘den Abonelerine Ücret iadesi
TTNet ‘den Abonelerine Ücret iadesi

TTNet aboneliğini herhangi bir nedenden dolayı bitiren eski kullanıcılarına alacak   iadesi yapmaya karar verdi.Aboneliğinize ait sorgulamayı bu adresten yapabilirsiniz.

Tc Kimlik Numaranız Pasaport numaranız veya telefon numaranızı girerek öğrenebileceğiniz alacak miktarını aboneliğe ait IBAN no ile hesabınıza göndertebilir veya TTNet ofislerinden alabilirsiniz.

TTNET’in Ücret iadesi hakkındaki Duyurusu

TTNET aboneliğini herhangi bir nedenle sona erdiren tüketicilerin fesih sonrası alacaklarına ilişkin iade işlemleri yapılmaktadır. Ödemeler Türk Telekom ofislerinden yapılmakta olup, yanı sıra tüketiciler aşağıda yer alan ekrandan sorgulama yaparak kendilerine yapılması gereken bir iade bulunup bulunmadığını öğrenebilir ve IBAN bilgilerini girerek iade tutarların ödenebilmesi için taleplerini iletebilirler.

 

TTNet ‘den Abonelerine Ücret iadesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Ahmet IŞIK23 Ocak 2013

Ücret iadesi aldım ben de.Bankaya ödeme yaptılar.

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Tycho Brahe Kimdir, Çalışmaları, Buluş ve İcatları Nelerdir Facebook Hesabını Silmek [ Geri Dönüşü Olmayan Bir yol ] Google Glass Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? FaceBook’un Yeni Arayüzü Search Engine Optimisation– SEO Nikola Tesla kimdir, icatları nelerdir?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır