Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tictoc Nedir? Nasıl Kullanılır?

Ana Sayfa » İnternet » Tictoc Nedir? Nasıl Kullanılır?
Tictoc Nedir? Nasıl Kullanılır?

Hem akıllı cihazlar hem de internet kullanımı arttıkça SMS gibi ek paketlerin yerini mesajlaşma yazılımları almaya başladı. Bu yazılımlardan yalnızca, metin mesajı değil multimedia mesajları da gönderilebilmesi, oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmasını sağladı.

tictoc nasıl kullanılır

Bu yazımızda tictoc nedir, tictoc nasıl kullanılır, tictoc mesajlaşma uygulaması hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Son yıllarda kullanımı giderek artan mesajlaşma yazılımları sesli, görüntülü ve yazılı olarak mesajların iletilmesini sağlamaktadır. Üstelik internet dışında herhangi bir ek özelliğe gerek duymayan bu uygulamalar da gönderilen mesaj konusunda bir sınırlama da bulunmuyor.

Tictoc Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bu alanda hizmet vermeye başlayan uygulamalardan birisi olan Tictoc İOS, Android ve Windows uyumlu akıllı cihazlarda kullanılabilmekte. Yalnızca bir mesajlaşma yazılımı olmayan Tictoc, kullanıcısına aynı zaman da sosyal bir ortam da sağlıyor. Fotoğraf, video ya da sesli mesajlar dışında konum bildirimi de yapılabilen uygulama hem akıllı cihaz üzerinde hem de bilgisayar da kullanılabilmektedir.

Uygulama üzerinde sesli görüşme ve mesajlaşma dışında kullanıcılar tarafından oluşturulan klüplere de katılabilirsiniz. Oluşturulan bu klüpler içerisinde grup olarak mesaj iletilebildiği gibi belirlenen türlerde paylaşım yapılabilmekte.

Yine grup mesajlaşma sisteminin olduğu uygulama da tek bir tuş ile onlarca arkadaşınıza mesaj gönderebilir ya da grup üzerinde toplu bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan uygulama hem bilgisayar hem de akıllı cihaz üzerinde hiçbir aksaklık yaşatmadan dosya transferi gerçekleştirebiliyor.

Tictoc Nedir? Nasıl Kullanılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

En İyi 5 Video Oynatıcısı Toz torbasız süpürgenin mucidi James Dyson ile tanışın Hangi Bulut Depolama Hizmeti Kullanılmalı Bir Web Sitesinin Gelir Kaynakları ArmA  Strateji Oyunu ile Askeri  Taktik Geliştirme USB Bellek Şifreleme Programları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır