Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Teknolojinin Peşinden Çok Özel Takip !

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » Teknolojinin Peşinden Çok Özel Takip !
Teknolojinin Peşinden Çok Özel Takip !

İnovasyonun teknolojik cihaz gelişimi üzerindeki etkisini ve hızını daha önceki yazılarımızda paylaşmıştık.Teknoloji ürünlerinden çok yararlanan bir toplum olarak ürünlerin ve cihazların gelişimini takip etme ihtiyacı duyuyoruz.Teknolojiyi takip edebilmenin kolay ve çok özel yollarını sizlerle paylaşıyoruz.

bilgisayarı hızlandırmak

1.Sosyal Medyada Takip Ettiğiniz Sayfalar ve Kişiler

Facebook ve Twitter aleminde zaman geçirme süresimizin ve kullanıcıların arttığı aşikar.Teknolojiyi takip edebilmek için  Teknoloji ve Bilim içerikli sayfaları ve ilgili kişileri takip edebilirsiniz.Böylelikle anasayfanızda yeni gelişmeler ve yorumlar güncellenecektir.Android akıllı cihaz kullanan bir kişi telefonunu geliştirmek istiyorsa Android içerikli sayfa takip etmelidir.

2. Bloglar ve RSS

Teknoloji içeriği üreten ve bunu samimi bir dille ifade eden güncel bir blog takip edin.Teknoloji haberleri, editörler tarafından gerek yerli gerekse yabancı kaynaklar tarafından en yakın mesafeyle takip edilir.Denemeleri yapılır ve yorumlar eklenir.Özellikle yeni cihaz alacaklar blog yazılarındaki inceleme yazılarını göz ardı etmemelidir.Cihazın teknik yönünü bilgi ve tecrübeleriyle değerlendirirken, bir kullanıcı olarak da sizin ihtiyaçlarınızı göz önüne alırlar.Blogları E-Posta adresinizle veya uygulamaları üzerinden takip edebilirsiniz.

3. Bilim ve Teknoloji İçerikli Dergiler

Ülkemizde okuma alışkanlığı düşük seviyede yer aldığı için hakettiği yeri alamayan o dergiler.Ülkenin en değerli teknoloji editörleri bir araya toplanır ve dergide yazıları yayımlanır.Daha çok cihazların kullanımı hususunda öneriler ve çözümler yer almaktadır.Ülkemizde ortalama 10 TL  gibi cüzzi bir miktarla bu dergileri takip edebiliyorsunuz.

4. Youtube Kanalları

Son yıllarda popülerliği artan bir video sitesi Youtube.Türk kullanıcıların video paylaşmak için yarıştığı bir platform halini aldı.Teknoloji takipçisi olarak yabancı dile sahipseniz yabancı teknoloji kanalları, değilseniz biraz daha geriden gelen yerli kanalları takip edebilirsiniz.Teknolojik cihazlar üzerinde yapılan ilginç testleri izleyip çok takılmayın.

5.WhatsApp Grupları

Katılması güç ama takibi kolay.Mesajlaşma uygulamalarıyla bilgi hızlı bir şekilde ilerliyor.Belli meslek grupları ve hobi sahipleri tarafından oluşturulan gruplarla herkes yeni bilgileri ve yorumlarını paylaşabiliyor.Grubu nerden bulacağım diyorsanız sosyal medyada davetiye linki gönderen çok kaliteli hesaplar mevcut.Benim henüz whatsapp uygulamam yok diyorsanız whatsapp indir.

TeknoAlem ekibi olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek için kendi yararlandığımız yöntemlerden bahsettik.Siz okuyucularımızın paylaşmak istediği varsa bilgi sahibi olmak isteriz.

Teknolojinin Peşinden Çok Özel Takip ! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Acil İniş Yapan Uçak Çocuğa Çarptı Bilgisayarsız root nasıl atılır? (Android) Cep Telefonunun Çeyrek Yüzyıllık Serüveni Youtube’dan Yeni Özellik – Youtube Music Key Eski Sürücülerden Kurtulma Yolları Fiziksel Portlar ve Yapabileceklerimiz

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır