Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Teknoloji içerikli Yazılar Yazmak

Ana Sayfa » Makalelerimiz » Teknoloji içerikli Yazılar Yazmak
Teknoloji içerikli Yazılar Yazmak


Teknoloji blogu sahibi kişilerin ortak sorunu bu olsa gerek…

Bugün teknolojiye dair yazacağımız hiçbir şey yok desem inanır mısınız ? Teknoloji Blog yazarları neden zorlanıyor ? Bunun sebeplerini  oturup düşünme kararı aldık ve şu sonuçlara vardık.

Teknoloji içerikli web siteleri daima güncel olmalı bilgiler geçerliliğini kısa sürede yitirebilir.Buna dayanarak diyebiliriz ki teknoloji içerikli bir web sitesine sahipseniz sürekli teknolojiyi takip edecek , kullanacaksınız.Eğer işiniz ve okulunuz varsa bu çok zor .

Teknoloji içerikli siteler insanların istediği bilgiyi kolaylıkla alıp gitmesini sağlar.Özellikle teknoloji blog yazarları , leb demeden leblebi yapımını size anlatacak cinsten yazarlar.Yazarlar da kendini motive edecek tepkiyi bulamadığından yazmayı sürdüremez.

Teknoloji blog sahibi olmak 100 metre koşucusu sprinterın maratonda yarışa girmesine benzer.Bu cümle şu anlama geliyor teknolojiye çok ilgili olabilirsiniz ama teknoloji çok büyük bir evren her alan ayrı bir bilgi ve tecrübe ister.

5’inci yılını doldurmak üzere olan teknoalem de şu güne kadar elimizden geldiğince yazmaya çalıştık fakat her geçen gün daha da zorlanıyoruz.Umarız ki bu böyle devam etmez ve siz değerli okurlar için daha güzel içerikler paylaşırız.

Teknoloji içerikli Yazılar Yazmak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Barkod Sistemleri

Barkod Sistemleri 05 Eylül 2019

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Msn Messenger Sıkça Sorulan Sorular ve Yalanlar Bilim ve Teknolojiyi uygularken Göz önünde Bulundurulacak Esaslar En İyisi Hangisi, Chrome’mu Firefox mu? Riddex Sipariş İnstagram ve E-Ticaret iPhone Japonyada Çok Ucuz

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır