Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

TeknoAlem yeni yüzüyle yayına devam ediyor.

Ana Sayfa » Makalelerimiz » TeknoAlem yeni yüzüyle yayına devam ediyor.
TeknoAlem yeni yüzüyle yayına devam ediyor.

Yaklaşık 2 seneden beri aynı yüzle sizlere hizmet veren teknoalem yeni yüzüyle ve geliştirilen temasıyla yayıma devam ediyor. Bu temada geçmiş temadan farklı olarak görsel materyalleri bir teknoloji sitesiyle uyumlu hale getirmeye çalıştık.Slider eklentisi ile anasayfadan yeni yayımlanan yazıları takip edebilirsiniz.Ayrıca facebook profilinizle yorum yapabilecek , teknoalem.org’u beğenerek daha yakından takip edebileceksiniz.Tema halihazırda kaynaklanan problemlerini çözmeye çalışacak.

Mavi tonlamalardan vazgeçmiyoruz.

Bir teknoloji ve tasarım blogu doğal olarak mavi renkleri barındırır.Mavi gökyüzü ve denizden aldığı rengiyle ; özgürlüğü, huzuru ve sonsuzluğu ifade eder.Teknolojinin vermiş olduğu özgürlük ve huzurla mavi renkten uzaklaşmadık.

www-teknoalem

Sosyal Medyaya adım atıyoruz.

Daha önceki temalarımızda ve sosyal platformlarda kendimizi göstermek istemedik fakat yeni değişime ayak uydurmamanın sıkıntısını farketmiş bulunmaktayız.Artık teknoalem okuyucuları yayımlanan yazıları daha kolay paylaşabilecek ve teknoalem.org’u daha yakından takip etmek adına sayfamızı beğenecekler.

Öne çıkarılmış görseller kullanımda

Görsel öğeleri ön plana çıkarmak adına  yazılarımızı ilgi çeken resimler ve efektlerle anasayfada sunmayı tercih ettik.

Görüşleriniz bizim için önemli !

Siz de teknoalemin yeni yüzüyle ilgili önerilerinizi ve uygun görmediğiniz noktaları bizimle paylaşırsanız bu tasarımda payınız olur.Yardımınıza ihtiyacımız var.

 

 

 

TeknoAlem yeni yüzüyle yayına devam ediyor. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Barkod Sistemleri

Barkod Sistemleri 05 Eylül 2019

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Mac’de Hosts Dosyası Nasıl Değiştirilir? Farklı Kaynaklardan Dosya Yükleme Patent ve Buluş Nedir ? Bilgisayar Kasasını Sessiz Hale getirmek. Güven Arayanların Tercihi Kombitamircisi.com.tr Silindir Biçiminde Güneş Enerjisi Panelleri. Ne Zaman Emekli Olabilirim

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır