Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tarayıcınız İçin En İyi Eklentiler

Ana Sayfa » İnternet » Tarayıcınız İçin En İyi Eklentiler
Tarayıcınız İçin En İyi Eklentiler

Bugün tarayıcılar için binlerce eklenti web mağazalarını süslemekte. Bunların birçoğu internet kullanımımızı kolaylaştırırken bazıları istemsiz bir şekilde tarayıcılarımıza yerleşebiliyor. Sizler için hazırladığımız bu yazıda tarayıcınız için en yararlı ve kullanışlı eklentiler hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

web tarayıcı eklentileri

Web tarayıcınıza özel eklentiler için mağazalar kaybolmanıza gerek yok. Google Chrome, Firefox ve Internet Explorer üzerinde kullanabileceğiniz en iyi eklentilere yazımızda göz atabilirsiniz. İşte o eklentilerden bazıları…

LastPass – Parolalarınıza Hükmedin

Her ne kadar tarayıcılar, parolalarınızı hatırlamak konusunda size yardımcı olsa da tarayıcı üzerinde işlevler hakkında bir sözünüz bulunmamakta. LastPass ile bu sorunu ortadan kaldırarak daha güvenilir bir şekilde parolalarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Google Dictionary – Daha Hızlı ve Etkili

Chrome eklentisi olarak tanınan Google Dictionary, bilmediğiniz sözcüklerin anlamını size çok hızlı bir şekilde sunuyor. Eklentiyi kurduktan sonra herhangi bir sözcüğe çift tıklayarak çok kısa bir süre içerisinde anlamını öğrenebilirsiniz.

Wikipedia Visual Search – Aramalarda Ansiklopediyi Kullanın

İnternet Explorer üzerinde kullanabileceğiniz bu eklenti sayesinde hızlı arama seçenekleri arasında Wikipedia Visual Search’i ekleyerek sonuçlara zengin ansiklopediyi de katabilirsiniz.

Pocket – Sayfaları Kaydedin

Bir internet sitesinde incelemeniz gereken bir sayfa var ve vaktiniz yok mu? Pocket ile sayfayı kaydederek daha sonra inceleyebilir ve yeniden arama zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Lazarus – Verileri Kaybetmeyin

Bir web sayfası üzerinde form dolduruyorsunuz ve tarayıcınız mı kitlendi? Merak etmeyin. Lazarus ile hepimizin kabusu olan bu sorunun önüne geçebilirsiniz. Lazarus, tarayıcınızın kitlenmesi yada aniden kapanması durumunda, form üzerindeki verileri hatırlayarak size zaman kazandırıyor.

 

Tarayıcınız İçin En İyi Eklentiler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

El çantası mı? Bilgisayar mı ? F.Lux ile Konum Bazlı Parlaklık Ayarlama ASUS ZenWatch 3 İncelemesi – Yorumlar USB’nin Rakibi Çok Yakında Geliyor! Yorumlara Güvenlik Kodu Koymak Matriphe ! KeyCode kurulumu Feza Gürsey Hakkında Eserleri ve Ödülleri

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır