Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tablet Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ana Sayfa » Makalelerimiz » Tablet Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Tablet Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Elektronik ürünler arasında en hızlı büyüyen pazar yapılarından birine sahip olan tabletler her geçen yeni çıkan bir ürün ile güncellenen önemli bir satış alanına sahiptir. Kullanıcılar tarafından gerek kullanım kolaylığı gerekse de sunduğu özellikler nedeniyle tercih edilen tabletlerde bazı hususlara dikkat edilmelidir.

tablet satın alma rehberi

Bu yazımızda tablet alırken nelere dikkat edilmeli, tablet alırken dikkat edilmesi gerekenler, tablet satın alma rehberi gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Araştırma şirketleri tarafından sunulan oranlar dikkate alındığında hızla büyümekte olan tablet pazarı beraberinde bazı sorunları da getiriyor. Büyük bir heves ile alınan ürünler bir süre sonra yetersiz gelmeye başlarken garanti vb problemler öne çıkıyor.

Tablet Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Ucuz tablet satın almayı düşünen pek çok kişinin düştüğü ilk hata satış sonrası destek ve garantiye dikkat edilmemesidir. Ülkemizde satışı olan fakat satış sonrası yeterli desteği bulunmayan pek ürün olmakla birlikte kalitesiz malzemeler nedeniyle ürünler kısa sürede sorun yaşamaya başlamaktadır.

Yine pek çok tablet artık 720p ve 1080p çözünürlükle sunulurken 480 – 720p arası çözünürlüğe sahip olan tablet sayısı da bir hayli fazla görünüyor. Özellikle film ve oyun severler için düşük çözünürlüklü tabletler yetersiz kalmakta.

Son olarak satın alacağınız bir tabletin artırılabilir hafızaya sahip olmaması, bir süre sonra kullandığınız uygulama ya da diğer dosyalar nedeniyle tabletin yetersiz kalmasına neden olacaktır.

Tablet Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Barkod Sistemleri

Barkod Sistemleri 05 Eylül 2019

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Profilo Beyaz Eşyalarınız İçin Özel Servis Hizmeti Windows 7 Gizli Klasör Oluşturma Çoraplarınıza Pratik Bir Kaç Yöntem Fiziksel Portlar ve Yapabileceklerimiz TrekStor Mp4 ve Ürünleri – I beat Move Necati Şaşmaz’ın Web Sitesi Yazete.Com

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır