Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

SSK Sigorta Sorgulamaları İçin Tavsiye Sitem

Ana Sayfa » Haftanın Alem Sitesi » SSK Sigorta Sorgulamaları İçin Tavsiye Sitem
SSK Sigorta Sorgulamaları İçin Tavsiye Sitem

Ülkemizde de tüm dünyada olduğu gibi çalışanların haklarını koruyabilmeleri için örgütlenmelerine sendikalar yolu ile izin veriliyor. Ancak Sosyal Güvenlik Kurumu adı altında birleşmiş olsa da SSK, Bağkur, Emekli Sandığı gibi ayrı kurum yapılarında sosyal güvencesi olan çalışanlar pek de hakları konusunda tam olarak bilgi sahibi değiller.Haklarından yararlanmayı bilmeyen çalışan konumuna düşmek bir çalışan için zor bir durum teşkil eder. Ancak internet kullanıcıları kurumun web sitesinden bazı bilgileri alabilse de uzman kişilerden bilgilerin yer aldığı, sizinle aynı problemi yaşamış olan çalışanların tecrübelerini görebileceğiniz internet sitesi sgk.net, çalışanların buluşma noktası oluyor.Bu site üzerinden sgk konusundaki bilgi ve tecrübelerden yararlanırken şahsınıza ait sgk bilgilerine ulaşma hakkına da sahip olacaksınız.

Site basit ve ulaşılabilir seçenek yapısı ile çalışanların sorunlarına kolayca ulaşabilme imkanı veriyor. SGK Sorgulamaları, Bağkur, SSK veya TC kimlik ile ilgili sorgulamaları rahatça erişebileceğiniz noktalarda karşınıza geliyor. Emekli olmaya hazırlanan çalışanlar rahatça site üzerinden hizmet sorgulaması yapabiliyor. Çalışanları ilgilendiren en güncel haberler, emeklileri bağlayacak yeni gelişmeler sitenin haber kategorisinde hemen ziyaretçilere sunuluyor. Ne zaman emekli olabileceğinizi, ne zaman prim ödemelerinizin biteceğini, çalışan olarak hangi haklara sahip olabileceğinizi uzmanından öğrenme fırsatını site ziyaretiniz ile elde etmiş oluyorsunuz.

 

SSK Sigorta Sorgulamaları İçin Tavsiye Sitem - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

GTA 4 IV Oyun Hileleri SiteMap Türkiye’de Siber Güvenlik İçin İlk Adım Atılıyor Godaddy Türkçe Firma içi Transfer Hatası Ani Zayıflama Diyeti Blu-Ray Boyutu 10 Kat Artıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır