Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Snapchat’te bildirim göndermeden ekran görüntüsü alma taktiği

Ana Sayfa » Cep Telefonu » Snapchat’te bildirim göndermeden ekran görüntüsü alma taktiği
Snapchat’te bildirim göndermeden ekran görüntüsü alma taktiği

Özellikle genç telefon kullanıcıları arasında hayli yayın olan Snapchat, belli bir süre sonra otomatik olarak silinen fotoğraflar paylaşma temeli üzerine kurulu. Uygulamanın hem iyi, hem de kötü olarak değerlendirilebilecek bir özelliği ise yapılan paylaşımların ekran görüntüsünü aldığınızda karşı tarafa bildirim gönderilmesi. Neyse ki Snapchat‘te karşı tarafa bildirim göndermeden ekran görüntüsü almak isteyenlerin başvurabileceği bazı yöntemler var. Aslında iki yöntem var. Biri basit olanı, diğeri ise SneakABoo isimli uygulamayı yüklemenizi gerektiriyor.

İlk yöntem: Uçak modu!

  1. Snapchat uygulamasını açın. Sağa doğru kaydırarak gönderilen ve alınan Snapchat’leri görüntüleyin. Alınan Snapchat’ler otomatik olarak yüklenecektir. Dokunduğunuz an bu fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz ama şuan için bunu yapmayın.
  2. Cihazınızı uçak moduna alın. Eğer Android kullanıyorsanız üstteki bildirim çubuğunda, iOS kullanıyorsanız kontrol merkezinden bunu yapabilirsiniz.
  3. Uçak moduna alındığında telefonunuzun WiFi ve hücresel veri bağlantısı kesilecektir. İşte şimdi ekran görüntüsü alabilirsiniz. Böylece internet olmadığı için karşı tarafa ekran görüntüsü aldığınız bildirimi gitmeyecektir.
  4. Ekran görüntüsü aldıktan sonra uygulamadan çıkış yapın. Uygulamanın arkaplanda dahi açık kalmamasına dikkat edin. Daha sonra uçak modunu kapatabilirsiniz.
  5. Eğer uçak modunu kapatmadan önce Snapchat hala arkaplanda açıksa, ekran görüntüsü aldığınız bildirimi karşı tarafa gidebilir.

İkinci yöntem: SneakABoo

iPhone kullanıyorsanız bu bağlantıyı takip ederek SneakABoo isimli uygulamayı cihazınıza kurabilirsiniz. Üçüncü parti bir Snapchat istemcisi olan bu uygulama sayesinde dilediğiniz gibi ekran görüntüsü alabilmeniz mümkündür.

Snapchat’te bildirim göndermeden ekran görüntüsü alma taktiği - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İnternet Kullanımında Kadın ve Erkeğin Farklılıkları Acer’dan Yeni Bilgisayar – Chromebook 13 – İnceleme Daktilonun İcadı ve Çeşitleri Gmail den Bir Yenilik Daha Graffiti Yazı Şekilleri [ Graffiti Font ] +30 ile başlayan Telefon Aramaları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır