Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Samsung’dan Diğer KOBİ’lerin Gelişimi İçin Özel Kampanyalar

Ana Sayfa » GÜNCEL » Samsung’dan Diğer KOBİ’lerin Gelişimi İçin Özel Kampanyalar
Samsung’dan Diğer KOBİ’lerin Gelişimi İçin Özel Kampanyalar

Türkiye’nin en büyük teknoloji marketi zincirlerinden biri olan TeknoSA; geçtiğimiz günlerde KOBİ’lerin teknoloji alışverişlerinde yararlanabilecekleri bir kampanyayı tanıttı. Bünyesinde iki farklı paket barındıran kampanya kapsamında KOBİler; akıllı telefon, bilgisayar, tablet, yazıcı gibi teknoloji ürünlerinde yapacakları alışverişlerde yüksek oranlarda para puanlar kazanabilecek. Amacı KOBİlerin büyümesi ve gelişmesine yardım etmek olan kampanya “İşimi Kuruyorum” ve “İşimi Büyütüyorum” paketleri olmak üzere iki paketten oluşuyor.

Paketlerden biri küçük ve orta ölçekli işletmelerin teknoloji alışverişlerinde 4500 TL, diğeri ise 7500 TL tutarındaki alışverişlerinde geçerli olacak. KOBİler alışverişlerinden %18’e varan oranlarda ParaPuan kazanabilecek.

KOBİ’lerin Türkiye Ekonomisindeki Rolü ve Önemi

Küçük ve orta ölçekli işletmeler olarak da adlandırılan KOBİler; dağıtım, üretim ve tüketim gibi önemli ekonomik faaliyetlere büyük ölçüde katkıda bulunurlar. Türkiye genelinde irili ufaklı birçok işletmenin mevcut olduğu gerçeği de göz önünde bulundurulunca KOBİlerin ülke ekonomisi için oldukça önemli bir yere sahip olduklarını söylemek yanlış olmaz. Hem işçi istihdam etmeleri, hem üretim faaliyetlerine aktif olarak katılmaları hem de vergi sorumlulukları nedeniyle KOBİler Türkiye ekonomisinin çarklarının dönmesine büyük ölçüde katkıda bulunurlar. İletişim ve teknoloji çağında yaşadığımız da göz önünde bulundurulunca KOBİlerin gelişimlerini sürdürebilmeleri için güncel teknolojilerden sürekli olarak yararlanmaları gerekmektedir. Bu bağlamda gelişimlerini hızlandırmak için özellikle teknoloji satın alımı sürecinde KOBİ’ler için Teknosa hediye çeki gibi indirim fırsatları ve avantajlar KOBİlere büyük avantajlar sağlayabilir.

KOBİlere Özel Teşvik Programları ve Fırsatlar

KOBİler için hem kamu hem de özel tabanlı olmak üzere birçok kaynak kredi, hibe teşvik programları düzenlemektedir. Bu programlar kapsamında KOBİlerin sanayi ve dijitale daha iyi adapte olmaları, rekabet güçlerini arttırmaları ve istihdam yaratmaları beklenmektedir. Bu programlar arasında en çok bilinen KOSGEB, KOBİler için  sürdürebilir potansiyel sağlamak için faydalı bir destek. Devlet tarafından sağlanan KOSGEB kredileri küçük ve orta ölçekli işletmelerin gelişimlerini hızlandırmak için oldukça yararlı. Bunun yanı sıra Türkiye’deki birçok bankanın da KOBİler için faydalı projeleri mevcut. Bankaların KOBİlere sağladıkları kredi ve hibe desteklerinden yararlan küçük ve orta ölçekli işletmeler, kısa sürede hızlı bir şekilde gelişim sağlayabilir.

 

Samsung’dan Diğer KOBİ’lerin Gelişimi İçin Özel Kampanyalar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Mavi Ekran Hatasını Engelleme Programı Apple Watch Özellikleri – Fiyatı, Çıkış Tarhi Futbol Severlere Frikik Oyunu Google Adsense Rekoru Silinen Dosyalar Nasıl Geri Getirilir? Apple Mac bilgisayarlara neden virüs bulaşmaz?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır