Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Samsung’a Yeni Tablet, Galaxy Tab 3 Lite 7.0 ile Karşınızda

Ana Sayfa » Cep Telefonu » Samsung’a Yeni Tablet, Galaxy Tab 3 Lite 7.0 ile Karşınızda
Samsung’a Yeni Tablet, Galaxy Tab 3 Lite 7.0 ile Karşınızda

samsung-galaxy-tab-3
Teknoloji devi Samsung güçlü bir alt yapıya ve daha hoş bir görünüme sahip olan yeni Galaxy Tab 3 Lite 7 serisini kullanıcılarına tanıttı. Geliştirilmiş ve yeniden düzenlenmiş özellikleri ile Tab 3 Lite 7 inç, kullanıcının var olan içerikten faydalanmasının yanı sıra, yeni içerikleri de yaratmasına olanak tanıyor.

Yazımızda Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7 ile ilgili genel bilgiler ve teknik detaylar hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Tabletlerin en büyük sorunlarından birisi, taşıma da karşılaşılan güçlükler olarak biliniyor. Fakat Samsung, yeni tableti ile daha ince ve hafif bir tasarım kullanarak kullanıcılarının bu sorununa şimdilik çözüm bulmuş gibi görünüyor.

Cihaz, özellikle uzun süreli kullanımlara dayanacak şekilde 3.600 mAh bataryaya sahip ve yaklaşık 8 saat kesintisiz video oynatabilme yeteneğini sizlere sunuyor. Yeni tablet ile Samsung, ekran genişliğinden kullanıcının maksimum düzeyde faydalanabilmesi için menü çubuğunu da çevçevenin üzerine almış.

Daha iyi, daha güçlü ve kullanışlı   

Samsung, Galaxy Tab 3 Lite’da, 1.2 GHz çift çekirdek işlemci kullanmış ve kullanıcının oyun, video ve sörf gibi aktivitelerini daha rahat gerçekleştirmesine olanak tanımış olarak görünüyor. Ayrıca smile shot özelliğinin de unutulmadığı yeni tabletin 2 MP arka yüz kameraya sahip olduğu belirtiliyor.

Daha sosyal, daha paylaşımcı!

Galaxy Tab 3 Lite ile kullanıcının daha sosyal bir ortama kavuşması amaçlanmış gibi görünüyor. Örneğin Tab 3 Lite’a özel yaklaşık 30 bin uygulamanın olduğu söylenmekte.

Ülkemizde’de satışa sunulacak olan Galaxy Tab 3 Lite siyah ve beyaz seçenekleriyle kullanıcıya ulaştırılacak.

Samsung’a Yeni Tablet, Galaxy Tab 3 Lite 7.0 ile Karşınızda - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni Audi A3 Ve Resimleri Crossword Forge Bulmaca Hazırlama Programı Faraday Future FF19 isimli elektrikli aracını tanıttı Windows Açılışında Açılan Programlar Nasıl Kapatılır? Hazır Web Sitesi ile Firma Sitesi Kurun Atatürk’ün Bilim Anlayışı ve Eğitime Verdiği Önem

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır