Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sahte Windows 9 Modları Yayınlandı

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » Sahte Windows 9 Modları Yayınlandı
Sahte Windows 9 Modları Yayınlandı

Daha önce yalnızca duyurusu yapılan ve özellikleri hakkında bazı bilgiler sunulan Windows 9’a ilişkin çeşitli sitelerde indirme linkleri yayınlanmaya başladı. Birçoğu yalnızca mod olan dosyaların zararlı içerikler saçtığı belirtilmekte.

Bu yazımızda Windows 9 duyuruları, sahte Windows 9 dosyaları, Windows 9 bağlantıları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

sahte windows 9

Geçtiğimiz günlerde özellikleri ve kapsamı hakkında ön bilgi yayınlanan Windows 9’a ilişkin çeşitli dosya paylaşım sitelerinde indirme linkleri yayınlandı. 2015 yılında çıkması beklenen işletim sistemine ait bu linklerde Youtube üzerinden ön izleme bağlantıları da verildiği görülmekte.

Dosya indirme sitelerinde karşılaşabileceğiniz Windows 9 bağlantılarının asıl Windows 9 ile hiçbir ilişkisi bulunmamakta. Windows 7’ye göre geliştirilen bu modlar çoğunlukla zararlı içerikler barındırmakta.

Sahte Windows 9 Bağlantılarına Dikkat

Windows 9’a ilişkin verilen bilgilerde işletim sisteminin ücretli ya da ücretsiz olacağına dair bir bilgi sunulmadı. Youtube vb yayın sitelerinde Windows 9’a ilişkin ön izleme videoları eklenirken Windows 9 Extreme, Ultimate ve Professional gibi sürümlerin paylaşıldığı görülüyor. Windows 7 ve 8 için yasadışı olarak geliştirilen modları içeren bu dosyaların çoğunluğu zararlı içerikler barındırıyor.

Kullanıcılara yapılan uyarıda Windows 9’a ilişkin herhangi bir beta ya da deneme sürümünün yayınlanmadığı belirtilmekte. Kullanıcıların bu dosyaları indirmeleri halinde ciddi sorunlar ile karşılaşabilecekleri belirtilirken hali hazırda yayında olan Windows 8 ve 8.1 sürümlerini tercih etmeleri tavsiye ediliyor.

Sahte Windows 9 Modları Yayınlandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Seagate GoFlex 3 TB Depolama Alanıyla Geliyor – İnceleme Google Chrome OS Nedir? Avantajları – Dezavantajları Mac Bilgisayarı Windows İşletim Sistemi ile Kullanmak Geçmişten Günümüze İletişim Araçları 2014 Yılı Bilim ve Teknoloji İcatları Türkiye’de Nüfus Sayımları Tarihi ve Amaçları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır