Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Reklamsız Gizli Detaylı Site Sayaçları

Ana Sayfa » Webmaster » Reklamsız Gizli Detaylı Site Sayaçları
Reklamsız Gizli Detaylı Site Sayaçları

Webmaster websitesine hangi kaynaklardan girildiğini , arama motoru istatistiklerini , kaç kişinin sitesini ziyaret ettiğini bilmek ister.Bilmek ister ki aranan kelimelere bağlı kalarak ihtiyaca uygun içerik girsin veya kendini teşvik edecek geri dönüşler sağlasın.Web sitenizi optimize etmek ve hedef kitlenize uygun bir web sitesi haline gelmek istiyorsanız bir sayaç kullanmalısınız.

website-sayac
Sizlere birkaç reklamsız sayac hizmeti sağlayan web sitesinden bahsedeceğim ;

 

  • Google Analytics

Google hesabı olanların kolaylıkla kullanabileceği evrensel bir sayaç hizmetidir.Dünyanın en  ayrıntılı sayacı diyebiliriz.Sosyal medya takibi dahi yapabileceğiniz bu sayacı diğer google ürünleriyle bağlayabilir ve daha detaylı bir inceleme yapabilirsiniz.

Kısaca Google Analytics Grafik ve Pasta dilimi şekilleriyle ziyaretçi profillerini en ince detayına kadar sunar.

 

  • Say.ac

Günlük saatlik online ziyaretçi giriş çıkışını takip edebileceğiniz bir sayaç.Ziyaretçilerin  arama kelimelerini , ekran özelliklerini ve tarayıcı  bilgilerini sizinle paylaşıyor.

Bir hesaba sınırsız site ekleyebilir ve reklamsız olarak kullanabilirsiniz.

  • Statcounter

Birden fazla projenizi ekleyerek onları her açıdan kontrol altında tutup , takip edebileceğiniz bir sayaç sitesi.Sitenizde yapılan download bilgilerine kadar erişebilirsiniz.Özellikle geçmişe yönelik referans ve kelime analizleri sizin işinizi kolaylaştırabilir.Ayrıntılı bir sayaç olan statcounter reklamsız , gizli bir halde kullanılabiliyor.

Reklamsız Gizli Detaylı Site Sayaçları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook Gaming Nedir? Facebook Gaming, Twitch’in Önüne Geçti Uçağa Binmeden Önce Yenilmemesi Gereken Besinler Joomla Admin Şifresi ve E-mailini Unutanlara Çözüm E OkuL ‘a Girme Yöntemleri RAM Temizliği Yapan En İyi Android Uygulamalar Türkiye’nin Elindeki Füzeler ve Nükleer Gücü

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır