Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

RAM Temizliği Yapan En İyi Android Uygulamalar

Ana Sayfa » Cep Telefonu » RAM Temizliği Yapan En İyi Android Uygulamalar
RAM Temizliği Yapan En İyi Android Uygulamalar

Android RAM temizliği konusunda birçok kişi sorun yaşamaktadır. Telefonun düşük RAM’e sahip olması kullanıcıları zor duruma düşürüyor. Bu zor durumlar kasma, uygulamaların geç açılması gibi şeyler olabilmekte. Sizlere önereceğimiz ücretsiz uygulamalar sayesinde RAM kontrolünü en iyi şekilde yapabilecek, Android RAM performansı arttırabileceksiniz.

KillApps

KillApps sayesinde isminden de anlayacağınız üzere uygulamaları kapatıyor. Arka planda çalışan ve kullanmadığınız uygulamaların kapanmasını sağlayarak RAM tüketimini minimuma indiriyor. Kapanacak uygulamaları ve açık kalacak uygulamaları seçme imkanını da sizlere sunuyor. Eğer önemli uygulamalarınız açıksa ve size lazımsa onları kapatmamayı tercih edebiliyor, diğer gereksizleri kapatarak performans artışı yakalayabiliyorsunuz.

Task Killer

RAM Temizliği Yapan En İyi Android Uygulamalar

Telefonunuzu yavaşlatan uygulamaları tek tek veya hepsini tek tıklama ile kapatabileceğiniz bir uygulamadır. Ek olarak Android kullanıcıları bu uygulama sayesinde telefonlarındaki CPU sıcaklığını görüntüleyebilirler. Bellek kullanımı detaylarını gösteren ayrı bir ara yüzü de mevcuttur.

Taskmanager

Diğer uygulamalardan daha kapsamlı özelliklere sahip olan Taskmanager ön plana çıkan en önemli özelliği daha derin temizleme yapabilmesidir. Özellikle oyun oynarken yüksek performans artışları sağlayabilirsiniz. Uygulama içerisinde ne kadar RAM miktarının boşta olduğunu da görüntülemeniz mümkün oluyor.

Greenify

Eğer arka planda çalışan uygulamaları kapatmak istemiyor, onları beklemeye almak istiyorsanız da Greenify programı işinizi görecektir. Çünkü uygulamaları direkt kapatmak yerine beklemeye al seçeneği Greenify uygulaması içerisinde mevcuttur. Böylece uygulamalar kapatılarak yarım kalan işlerinize sıfırdan başlamak zorunda kalmazsınız.

Ekleyen :Batuhan AkdenizTüm Yazıları İçin Tıklayınız

RAM Temizliği Yapan En İyi Android Uygulamalar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

SSD Disk Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? Atlet Korse Sipariş Kasa:Bi’ Çift Kaşarlı Tost Versene! İlk Scuba Diving ( Dalış ) Öncesi Merak Edilenler WordPress Kullanıcıları İçin En Yararlı Eklentiler Teknoalem Arama Motorlarına Kayıt

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır