Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

PUBG Lite Mobile Türkiye’de İndirilebilir Durumda

Ana Sayfa » GÜNCEL » PUBG Lite Mobile Türkiye’de İndirilebilir Durumda
PUBG Lite Mobile Türkiye’de İndirilebilir Durumda

PUBG Lite Mobile Türkiye’de indirilebilir durumda. PUBG Mobile’a nazaran daha düşük özellikler isteyen, düşük bütçeli telefonlarda oynanabilen PUBG Lite Mobile nihayet Türkiye için de sunuldu. Bildiğiniz üzere PUBG Lite PC platformu için çıktığında kısa süre sonra yetkililer mobil sürümün de yakında geleceğini açıklamıştı. Geçtiğimiz aylarda mobil versiyonu çıkmıştı fakat Türkiye için kullanılabilir değildi. APK yöntemiyle indirebilenler oluyordu. Şimdi ise tamamen yasal bir şekilde oyun oynanabilir. Google Play Store üzerinden oyunu indirebilir ve çevrimiçi olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

PUBG Lite Mobile Türkiye

PUBG Lite Mobile Türkiye'de İndirilebilir Durumda

Yapılan açıklama üzerinde PUBG Lite Mobile, Unreal Engine 4 ile yapıldı. Bu da demek oluyor ki daha düşük RAM ve daha düşük mobil grafik kartı isteyecek. PUBG oyununa hayran olan fakat hem bilgisayar hem de telefon açısından buna sistemi yetmeyenlerin yüzü artık gülecek. Fakat PUBG Lite Mobile oyunu birkaç değişiklik ile karşımıza çıkacak. Bu değişiklikleri yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

PUBG Lite Mobile Hakkında

PUBG Lite Mobile Türkiye indirilmesine açıldıktan sonra oyuncular alışageldik PUBG’den daha farklı şeyle karşılaştılar. Çünkü PUBG Lite Mobile üzerinde haritada 100 yerine 60 kişi oluyor. Ayrıca harita olarak yine daha küçük alanlar bizleri bekleyecek. Kişi sayısı azaldı diye oyun süresi uzayacak düşüncesi tamamen yanlış. Aksine daha çabuk oyunlar bitecek ve oyuncular kısa süre içerisinde daha fazla eğlenceye şahit olabilecekler.

Ekleyen :Batuhan AkdenizTüm Yazıları İçin Tıklayınız

PUBG Lite Mobile Türkiye’de İndirilebilir Durumda - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Cisimleri Havada Tutmak artık Mümkün Anılarınızı Silmek İster Misiniz? Bu Mümkün! Facebook Oyun Davetleri Nasıl Engellenir Tubitak’a Sorulan ilginç Sorular ve Yanıtları 21. yüzyılın en önemli 3 bilim adamı Numara taşınırken dikkat edilmesi gereken hususlar

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır