Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Profilo Beyaz Eşyalarınız İçin Özel Servis Hizmeti

Ana Sayfa » İnternet » Profilo Beyaz Eşyalarınız İçin Özel Servis Hizmeti
Profilo Beyaz Eşyalarınız İçin Özel Servis Hizmeti

Türkiye’deki en köklü beyaz eşya firmalarından birisi olan Profilo, uzun yıllardır Türkiye’ye dayanıklı ev aletler üretip satmaktadır. Fonksiyonel, dayanıklı ve şık tasarımlara imza atan Profilo, üst düzey elektrik tasarrufu hedeflemenin yanında su tasarrufu da sağlayan ürünler üretmektedir. Profilo ürünleri çevreye duyarlı cihazlar olarak tasarlanmakta ve aile bütçesine katkı yapacak biçimde satışa sunulmaktadır. Her dönem yenilikçi kalmaya özen gösteren firmanın ürünleri zaman içerisinde eskime ve kullanım sorunları yüzünden servis ihtiyacı duyabilir. Bu aşamada Profilo servis hizmetimizle tüm Profilo ürünlerini kullananlara tamir ve bakım hizmeti sunmak için yola çıktık.

Profilo Servis hizmetimiz geniş bir kadro, orijinal yedek parçalar ve zengin malzeme stokuyla sunulmaktadır. Servis personellerimiz Profilo ürünleri konusunda eğitimli, uzun saatler tamir tecrübesine sahip, tüm Profilo ürünlerine hakim, sosyal yönden becerileri gelişmiş, güler yüzlü ve müşteri odaklı bir hizmet sunmaktadır.

Bizi aramanızdan itibaren üzerimize düşen sorumluluğun bilincinde hareket eden ekiplerimiz, vakit kaybetmeden randevunuzu oluşturarak istediğiniz saatler doğrultusunda adresinize gelecek ve ürününüzün arıza tespitini gerçekleştirecektir. Arıza tespitinin ardından size tamir prosedürünü anlatan ekiplerimiz, onay vermenizle birlikte tamir sürecini başlatacaktır.

444 88 48 numaralı telefondan firmamızı arayarak tamir ve bakım işlemleri hakkında bilgi alabilir, arıza kaydı oluşturup ekiplerimizle randevu takvimi belirleyebilirsiniz. Size hızlı bir hizmet sunan Profilo servis personelimiz, titiz bir çalışmayla ürününüzün sorununu giderecek ve çalışmasını sağlayacaktır.

Profilo Beyaz Eşyalarınız İçin Özel Servis Hizmeti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Banka e-postalarına Dikkat! Hangi Güvenlik Önlemleri Alınmalı USB Bellekler Ne Kadar Güvenli Bilgisayarım Çok Yavaş, Hızlandırmak İçin Neler Yapmalıyım? ActiveX Nedir ? Ne işe yarar ? Blaise Pascal Ve İcadı Mac Bilgisayarı Windows İşletim Sistemi ile Kullanmak

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır