Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Polypad Tablet PC Ürün İncelemesi

Ana Sayfa » Bilgisayar » Polypad Tablet PC Ürün İncelemesi
Polypad Tablet PC Ürün İncelemesi

Polypad tablet pc incelemesi yapmak için ürünü elimize aldık ve sizin için inceledik.
Polypad C-528 HD 8GB 7″ Tablet üzerinde yapmış olduğumuz incelemeyi 7 alt kategoride yorumlayacağız.

polypad tablet

Oyun Performansı

Android 4.1 işletim sistemine sahip , 512Mb ram özellikli cihazımızda Temple Run , Real Basketball,Fruit Ninja gibi populer oyunları çalıştırdığımızda gerek oyun performansı bakımından gerek verdiği oyun hazzı bakımından başarılı bulduğumuzu söyleyebiliriz.Oyunların çalışmasında en ufak bir takılma söz konusu olmadı.

İnternet

Kablosuz ağ ile yaptığımız internet bağlantısında Google Chrome ve Tarayıcı gibi birçok tarayıcı değiştirmemize rağmen istediğimiz performansı bulamadık.İnternet bağlantısının yavaş olduğundan bahsedebiliriz.

Batarya Kullanım Süresi

Diğer tabletlere göre normal bir seviyede batarya kullanım süresine sahip bu tablette genel bir problemden bahsedebiliriz.İşletm Sisteminden kaynaklanan bir aşırı şarj tüketimi söz konusu.Tüm Andrid işletim sistemli tabletler ve akıllı telefonlar için aynı şeyleri söyleyebiliriz.

Görüntü ve Ses Kalitesi

HD ekran görüntsüsüne sahip bu cihazda izleyeceğiniz film ve videoların sizi tatmin edeceğinden hiç şüphemiz yok.Kulaklıkla artıracağınız ses kalitesi sizi görüntüyle birlikte memnun edecektir.Görüntü konusuna girmişken ön kamerasının düşük kalitede olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz.

Dokunmatik Ekran
Kapasitif 5 nokta dokunmatik ekranın kontrolu diğer tabletlere oranla daha iyi seviyede.

Hafıza Gücü

8 gb hafızaya sahip bu tabletin size yetmeyeceğini düşünüyorsanız 32 gb a kadar SD kart teknolojisi ile çıkarabilirsiniz.32 gb ise bir tablette bulunabilecek mükemmel hafıza gücüdür.

Fiyat-Performans İlişkisi bakımından

Tablet PC almaktaki amacınız oyun oynamak müzik dinlemek ve film izlemek ise bu tablet sizi memnun edecek.Diğer tabletlere göre fiyatının düşük olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Polypad Tablet PC Ürün İncelemesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İlaçlarınızı Taşımak için İlaç Kutusu Atv ve evdeki telsiz telefon Fiziksel Portlar ve Yapabileceklerimiz Ev dekorasyonları için dekor.org yeter ! İnternet Kullanımında Kadın ve Erkeğin Farklılıkları Akılcılığın Temeli : Bilim ve Teknoloji

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır