Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Pokemon Go’da Yenilikler

Ana Sayfa » Cep Telefonu » Pokemon Go’da Yenilikler
Pokemon Go’da Yenilikler

Piyasaya sürülmeden önce hakkında birçok haber yapılan ve kullanıcılar tarafından büyük bir merakla beklenen oyun, çıktığı ilk günden itibaren inanılmaz bir ilgiye maruz kalmıştı. İlk olarak sadece iki ülkede yasal olarak oynanabilen, akıllı cihazlarda yeni bir teknoloji ürünü olan Pokemon Go, diğer ülkelerdeki insanların apk dosyalarını kullanarak oyunu yüklemeleriyle birlikte, bir anda bütün dünyada bir çılgınlık haline gelmişti. İlk iki aylık süreçte Pokemon Go için büyük bir yükseliş yakalansa da, daha sonradan birçok kullanıcı oyunu bıraktı. Oyunun popülerliğini yitirmesinin nedenleri arasında; oyunun bir türlü kullanıcılar tarafından istenen özelliklerle geliştirilmemesi ve yeni pokemonların oyun içine alınmaması gösteriliyordu. Oyun içi tasarım bir türlü istenen seviyeye çıkarılamadığı için Niantic firmasının hisselerinde büyük düşüşler yaşanmıştı.

pokemon_go-yenilikleri

Yeni Güncelleme Geliyor

Niantic firmasının yeni geliştirdiği güncelleme hakkında bazı bilgiler elde edildi. Oyun içine shiny (parlak) türündeki pokemonların ekleneceği ve oyun içinde bulunmayan Ditto’nun da oyuna dahil edileceği açıklandı. Ditto’nun en önemli özelliği arasında her pokemona dönüşebilen bir yapısının bulunması yer alıyor. Bir anlamda oyundaki en önemli pokemon haline gelebilir. Shiny pokemonlar ise, Pokemon Go oyunu çıkmadan önce, pokemon ile ilgili bazı oyunlarda görülüyordu. Parlak renklerde olan pokemonlar en ender görülen türler arasında yer alıyor. Ender bulunmaları da onları diğerlerine göre daha güçlü hale getiriyor.

Bu iki yenilik ile Pokemon Go, eski günlerine dönmek için adım atmış oldu. Ancak bu geliştirmelerin yeterli olmadığı oyuncular tarafından belirtiliyor.

Pokemon Go’da Yenilikler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Bilgi Teknoloji Haberleri Bilgisayarsız root nasıl atılır? (Android) Güçlü Şifre Nasıl Oluşturulur? Facebook Oyun Davetleri Nasıl Engellenir Yellow Pages ve Kobiler İçin Dijital Reklamlar İnsan Gözünün En fazla Görebileceği Mesafe

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır