Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Pinterest Hesabı Nasıl Silinir? Nasıl Kapatılır?

Ana Sayfa » Makalelerimiz » Pinterest Hesabı Nasıl Silinir? Nasıl Kapatılır?
Pinterest Hesabı Nasıl Silinir? Nasıl Kapatılır?

Son dönemde popülerliğini artıran sosyal ağlarda birisi olan Pinterest, bir anlamda imleme sitesi olarak kullanılmaktadır. Resimleri imleme ( like ) ve paylaşma ( pin ) imkanı sunan ağ üzerinde pek çok ilginç bilgiye ulaşılabilmekte.

Bu yazımızda pinterest nedir, pinterest hesabı nasıl silinir, pinterest hesabı kapatma gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi resim imleme ve paylaşma imkanı sunan Pinterest, son dönemde popüler olan sosyal ağlardan biridir. Çeşitli sebepler ile pinterest hesabınızı silmek ya da kapatmak ise diğer ağlara göre oldukça kolay. Fakat hesabın tamamen silinemediği, profilin ve gönderilerin kaldırılarak hesabın yalnızca geçici süreyle devre dışı bırakıldığını unutmayın.

Pinterest Hesabı Nasıl Silinir? Nasıl Kapatılır?

Pinterest hesabınızı kapatmak için ilk olarak hesabınıza giriş yapın. Daha sonra sağ üst köşede yer alan isminize tıklayın ve ayarlara girin. Burada sayfanın en alt kısmında yer alan hesabı devre dışı bırak seçeneğini tıklayın.

pinterest hesabı kapatmak

Bu işlem sonunda Pinterest tarafından size hesabı devre dışı bırakıp, bırakmak istemediğiniz sorulacak. Eğer hesabınızı kapatmak istiyorsanız şimdi devre dışı bırak butonuna tıklayın ve bütün gönderilerinizle birlikte hesap bilgileriniz siteden kaldırılsın. Hesabınızı kapatmanız durumunda twitter ve facebook bağlantılarınız da kaldırılacaktır. Hesabı devre dışı bırakmak için mutlaka internet sitesi üzerinden giriş yapmalısınız. Tablet ya da telefonlarda pinterest hesabınızı kapatmanız mümkün olmayacaktır.

Hesabınızı tekrar aktif etmek istediğinizde yalnızca giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Pinterest Hesabı Nasıl Silinir? Nasıl Kapatılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Barkod Sistemleri

Barkod Sistemleri 05 Eylül 2019

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Devletler Tarafından Yazılan Virüsler Asus Akıllı Saat ve Özellikleri Veritabanı Normalizasyonu 1NF 2NF 3NF Foursquare’da Swarm Dönemi Facebook Kameradan Sizi İzler mi ? Sıkıştırılmış Dosyaları Programsız Online Açmak

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır