Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

PC Kullanıcılarına Özel En Yararlı 10 Program

Ana Sayfa » Bilgisayar » PC Kullanıcılarına Özel En Yararlı 10 Program
PC Kullanıcılarına Özel En Yararlı 10 Program

Bilgisayar kullanıcılarının birçoğunun ortak sorunu ihtiyaç anında istenilen programa ulaşamamaktır. Bilgisayar kullanırken yaşanabilecek pek çok soruna karşı bilgisayarınızda bulunması gereken yedi program hakkında sizlere bazı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda pc kullanıcılara özel programlar, en hızlı programlar, en iyi bilgisayar programları gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

her bilgisayarda bulunması gereken programlar

İnternette beğendiğiniz bir video ya da bir dosyayı indirmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Dosyalarınızı arkadaşlarınıza gönderirken zorlanıyor musunuz? Büyük boyutlara sahip dosyalar ile baş edemiyor e-postanıza sığdıramıyor musunuz? Aradığınız pek çok şey bu yazıda!

Yukarıda sayılı sorunlar hemen, hemen hepimizin zaman içerisinde karşılaştığı sorunlar arasında yer almakta. Her ne kadar sorunlar gözünüzde büyüyor olsa da aşağıda sizler için derlediğimiz, hayatınızı kolaylaştırabilecek yedi programa göz atabilirsiniz.

SUPER – Dosya Formatları ile Oynayın  

Bilgisayarınızda bulunan video ya da müzik dosyasının formatını değiştirmek mi istiyorsunuz? SUPER isimli bu program ile hiçbir kayıp yaşamadan formatlar arası geçiş yapabilirsiniz.

Recuva – Silinen Dosyaları Geri Getirin

Recuva yanlışlıkla ya da fark etmeden sildiğiniz bir dosyayı ya da resmi geri getirmenizi sağlayan oldukça kullanışlı, basit ara yüze sahip bir programdır.

SuperOneClick – Andorid Cihazlarınızı Rootlayın

Akıllı telefonların etkinliği her geçen gün artıyor. Özellikle Android kullanıcılarının sayısı düşünüldüğünde rootlama işlemi sıkça sorulan bir soru haline geliyor. SuperOneClick programı ile pek çok Android cihazı çok hızlı bir şekilde rootlayabilirsiniz.

CCleaner – Temizlik Vakti

Bugün pek çok kullanıcının sıkı dostu olan CCleaner bilgisayarınıza yüklenmiş olan veya silinemeyen dosyaları çok kısa bir sürede temizlemenize yardımcı oluyor. Program ile ayrıca kayıt defteri hataları gibi sorunları da kısa sürede düzeltebilirsiniz.

Video DownloadHelper – Video Dosyalarını İndirin

Firefox üzerinde kullanabileceğiniz bir eklenti olan Video DownloadHelper, tarayıcı üzerinde beğendiğiniz bir video dosyasını çok kısa sürede indirmenizi sağlıyor.

NetSetMan – Ağınız Kontrol Altında

Bilgisayar kullanıcıları ağ ayarları konusunda pek çok sorun yaşıyor. NetSetMan programı ile tek bir merkez altında tüm ağ ayarlarınızı kontrol edebilirsiniz.

PDFCreator – PDF Dosyaları Oluşturun

PC kullanıcılarının sıklıkla kullandığı PDF dosyalarını oluşturmak ve açmak için kullanabileceği basit bir program olarak öne çıkıyor.

PC Kullanıcılarına Özel En Yararlı 10 Program - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İsimsiz Mesaj Gönderme Uygulamaları Isaac Newton Kimdir, İcat ve Buluşları Nelerdir? Dünyanın En Sağlam iPhone Kılıfı Yapıldı Google Chrome OS Nedir? Avantajları – Dezavantajları Soğan neden ağlatır ? Yasak Sitelere en hızlı ve Yasal Giriş ( Türkçe Kullanım )

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır