Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Otobüsbiletiara.com Balıkesir Bileti için

Ana Sayfa » Makalelerimiz » Otobüsbiletiara.com Balıkesir Bileti için
Otobüsbiletiara.com Balıkesir Bileti için

Balıkesir otobüs bileti almak için www.otobusbiletiara.com sitesini kullanabilirsiniz. En ucuz Balıkesir otobüs bileti için arama yapmanız yeterlidir otobusbiletiara.com sitesinde.
Bigadiç’deki Hisar kaplıcası, kadın hastalıklarına iyi gelir. Havran’daki Serman kaplıcası, aşırı şişmanlıkları eritir, vücudu güzelleştirir. Balıkesir’deki Pamukçu kaplıcası mide hastalıklarına şifadır. Balya’nın Ilıca bucağındaki Ilıca kaplıcası, Edremit’teki Güre kaplıcası, romatizmaya karşı en iyi çaredir. Gönen kaplıcaları, romatizmadan idrar yollan hastalıklarına kadar her derde devadır. Burhaniye’nin Karaağaç köyündeki Karaağaç ılıcası da, uyuz hastalığının başlıca ilacı olarak ün yapmıştır.

 

Otobüs bileti almak için Balıkesir’e www.otobusbiletiara.com sitesi kullanılabilir.

balıkesirotobüs

Erdek’teki Belkıs harabeleri, görülmeye defter yerlerin başında gelir. Saba Melikesi Belkıs, Hazreti Süleyman ile burada buluşmuştu. Şimdiki harabelerin yerinde, o zamanlar nice göz kamaştıran zenginliklerle yükselen koca saraylar vardı.
Balıkesir’deki Hisaralan, Bandırma’daki Daskilianum, Edremit’deki Antandros, Pers’lerden kalma şehir kalıntılarıdır. Gönen çayı üzerinde bulunan ve Güvercinlik köprüsü de denilen İskender köprüsünü, Büyük İskender yaptırmıştı.
Harran’daki Tıp harabeleri, bu civardaki en eski şehirden günümüze kalan yadigardır.

 

Ucuz otobüs bileti ara ve Balıkesir’e gel! Bu kente aşık olmak ve yerleşmek o zaman adeta bir tutku haline gelecektir.
Ayrıca İvrindi’ne Şeyh Bedrettin Camii, Balıkesir’de Zaftanos Paşa Camii, Yıldırım Camii, Karasi Bey ve Sinan Bey türbeleri, İlyas Paşa haNI, Bigadiç’te Kasımpaşa Camii, Burhaniye’de Taylıbaba Türbesi, Gönen’de Malkoç Camii, Susurluk’ta Kervan hanı, Bandırma’da Haydar Çavuş Camii, görülmeye değer eserlerdir.

Otobüsbiletiara.com Balıkesir Bileti için - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Barkod Sistemleri

Barkod Sistemleri 05 Eylül 2019

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İnternette Çevrimiçi Hareketleri Gizleme Önerileri Özel İHLAS Servis Hizmetleri En ünlü Türk bilim adamları 3D Araba Sürme Msn Messenger Sıkça Sorulan Sorular ve Yalanlar Mobil İnternet Kullanıcılarına Geri İade Dönemi

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır