Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Operatörlere Göre Bedava İnternet Nasıl Kullanılır?

Ana Sayfa » İnternet » Operatörlere Göre Bedava İnternet Nasıl Kullanılır?
Operatörlere Göre Bedava İnternet Nasıl Kullanılır?

Ülkemiz de hizmet veren GSM operatörleri belirli dönemler de kullanıcılarına sms, internet ve konuşma gibi paketleri ücretsiz olarak sunuyor. Operatörler tarafından sunulan bu hizmetlerden birisi de Ramazan ayına özel ücretsiz internet paketleridir.

bedava internet

Bu yazımızda bedava internet nasıl kullanılır, ücretsiz internet paketleri, Ramazan ayı internet paketleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

GSM operatörleri tarafından Ramazan ayına özel bazı ücretsiz hizmetler sunuluyor. Bu hizmetlerden birisi olan internet paketleri de yine çok cazip fırsatlar ile kullanıcılara sunulmuş durumda. Aşağıda operatörlere göre ücretsiz internet paketleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Turkcell Kullanıcıları için Ücretsiz İnternet

Turkcell tüm faturalı ve faturasız hat sahiplerine Ramazan ayı süresince gece 02:00 ve 06:00 saatleri arasında toplam 2 GB internet hizmetini ücretsiz sunuyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcıların SAHUR yazarak 2222’ye göndermesi gerekiyor.

Avea Kullanıcıları için Ücretsiz İnternet

Avea tüm faturalı ve faturasız hat sahiplerine Ramazan ayı boyunca 500 MB internet paketini ücretsiz sunuyor. Paket sahibi olabilmek için SAHUR yazıp 5555’e göndermeniz yeterli.

Vodafone Kullanıcıları için Ücretsiz İnternet

Vodafone diğer operatörlerden farklı olarak Ramazan ayında faturasız hat sahiplerine yükledikçe ve harcadıkça her yöne kullanabilecekleri 10 x dakika kazandırmakta. Kullanıcıların bu tarifeden yararlanabilmesi için Ramazan ayı ve Bayram süresinde yükleme ve harcama yapması on katı dakika kazanması için yeterli.

Yukarıda yer alan tüm özellikler bilgilendirme amaçlıdır. Paketlere özel diğer kullanım koşulları hakkında ilgili operatörlerin web sitelerinden bilgi alabilirsiniz.

Operatörlere Göre Bedava İnternet Nasıl Kullanılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Profilo Beyaz Eşyalarınız İçin Özel Servis Hizmeti Windows 7 Gizli Klasör Oluşturma Çoraplarınıza Pratik Bir Kaç Yöntem Fiziksel Portlar ve Yapabileceklerimiz TrekStor Mp4 ve Ürünleri – I beat Move Necati Şaşmaz’ın Web Sitesi Yazete.Com

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır