Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Nokia Lumia ile iddialı…

Ana Sayfa » Cep Telefonu » Nokia Lumia ile iddialı…
Nokia Lumia ile iddialı…

Nokia-Lumia-520

Uzun süre boyunca piyasayı Samsung ve Apple’a bırakan Nokia , Lumia cihazlarıyla ve Windows Phone 8 işletme sistemiyle akıllı telefon yarışına girmişti.Geçtiğimiz Kasım ayında Lumia 920 modeliyle Türkiye’de boy gösteren Nokia’nın günümüze kadar değişimi ve aldığı tepkileri araştırdık.

Nokia Lumia 920 Haritalama sistemi ve kablosuz şarj gibi yeniliklerle rakiplerini geride bırakırken bazı web sitelerinin yaptığı anketler sonucu yarışta birinci yerini aldı.

5 Mayıs 2013 tarihinde Türkiye Genel Müdürü tarafından yapılan basın toplantısında yeni modeller ve fiyatları sunuldu.Çiçek Uyansoy İcan Lumia 720’nin Mayıs ayında, 520’nin ise Haziran ayında satışa sunulacağını belirtti. Lumia’nın uygun fiyatla satışa sunulacağını belirten İcan Lumia 720 için 999 , Lumia 520 için ise 599 TL olacak dedi.

Türkiye’nin en sevilen markası olarak yoluna devam eden Nokia tüketicilerin Lumia ailesine gösterdiği ilgiden dolayı mutlu.

Nokia Lumia ile iddialı… - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Uğur18 Eylül 2013

İnternette Lumianın reklamı war youtube’ye lumia diğer telefonları eziyor yazarsanız reklamını görürsünüz 🙂

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Dünyanın En Büyük Led Ekranı .Net Framework Nedir? .Net Framework Nasıl Kullanılır? İnternetten Ucuz Akıllı Telefon Tuzağı YTL Özüne Dönüyor TL Oluyor Kablosuz Hayat Ne Kadar rahat İnsan Gözünün En fazla Görebileceği Mesafe

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır