Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Motorola TC55 Türkiye’de TC55 ve Özellikleri

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » Motorola TC55 Türkiye’de TC55 ve Özellikleri
Motorola TC55 Türkiye’de TC55 ve Özellikleri

Motorola Solutions_TC55
Motorola TC55 ile Türkiye Piyasasına Giriş Yaptı, İşte TC55 ve Özellikleri;

Motorola, kurumsal bir kimlik ile bütünleştirdiği, bir akıllı telefondan daha fazlası olan TC55 modelini Android işletim sistemi ile birlikte Türkiye pazarında kullanıcıların hizmetine sundu. Kurumsal bir mobil bilgisayar özelliği taşıyan TC55 Android Jelly Bean versiyonu ile birçok özelliği bir arada sunuyor.

Bu yazımızda Motorola TC55 mobil bilgisayarla ilgili detaylar ve teknik özellikler hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Motorola TC55 daha çok ticari ve doğrudan mağaza teslimat pazarı üzerine tasarlanmış bir model olup, yeniden geliştirilmiş 4.3 inç yüksek çözünürlüklü bir ekrana sahip olacak şekilde tasarlandı. Dokunmatik ekranının birçok faktöre göre yenilendiği, ıslak ya da çıplak elle, dokunmatik kalem ve hatta eldivenle bile kullanılabileceği belirtiliyor.

TC55’in ticari özelliği nedeniyle çalışanların mobil haldeyken bile hızlı ve kolay veri transferi yapabilmesi amaçlanmış ve verimlilik üst düzeyde tutulmuş durumda. TC55’in uzun süreli kullanımlara dayanabilmesi ve saha çalışanları için tam bir günlük aktif kullanım ömrü bulundurması, uzun ömürlü pil ile desteklendiğini gösteriyor.

Birçok mobil telefon ve bilgisayarın operatörlere özel kilit bulundurması, TC55’de ortadan kaldırılmış, tüm pazarlarda aktif operatörlere uyumlu şekilde kullanılabilmesi amaçlanmış.

Andorid Jelly Bean ile TC55 deneyimi yaşayın

Kurumsal kimliği yanı sıra geliştirilebilir özellikleri de bir arada bulundurması, Motorolanın Android Jelly Bean’i tercih etmesinde önemli bir faktör olarak öne çıkıyor. Motorola ayrıca Mx desteklerinin de bulunduğu ET1, MC40 ve MC67 kurumsal mobil bilgisayarlarıda tüketiciye ulaştırıyor.

Birçok android uyuglamanın entegre edildiği TC55, 1.5 GHz işlemci hızına ve 8 MP kameraya sahip.

Motorola TC55 Türkiye’de TC55 ve Özellikleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

mobil09 Şubat 2014

Motorola aslında en sağlam telefonlardan bir tanesi.Ancak yeni markalar çıktıkta motorola çok düştü kimse kullanmaz oldu.Yani kısacası geri kaldı.İnş daha iyi yerlere gelir.

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook’taki HTML Renk Kodları Daha Hızlı İnternet İçin İpuçları Güneş Enerjisi İle Elektrik Üretimi İşçi Ayakkabısına Ema Ayakkabı İle Sahip Olun Bilgisayarım durmadan Restart Atıyor Çözümü ve Başlıca Restart Nedenleri Plastik Uçaklar Geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır