Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Microsoft Yeni Akıllı Saatini Tanıtacak

Ana Sayfa » Teknoloji haberleri » Microsoft Yeni Akıllı Saatini Tanıtacak
Microsoft Yeni Akıllı Saatini Tanıtacak

Bugün pek çok firmanın ardı, ardına sunmaya başladığı giyilebilir cihazlar ve akıllı saatler, kullanıcılar arasında büyük beğeni topluyor. Bu saatler gerek sunduğu özellikler gerekse de mobil cihazlar ile senkronize olabilmesi nedeniyle önemli bir kullanıcı kitlesi tarafından izleniyor.

microsoft giyilebilir cihaz

Bu yazımızda Microsoft yeni akıllı saati, Microsoft akıllı saat tanıtımı, Microsoft giyilebilir cihazlar gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

İnternet üzerinde bazı teknoloji siteleri ve bloglarında yayılmaya başlayan habere göre Microsoft’un birkaç hafta içerisinde yeni giyilebilir ürünü olan akıllı saati duyuracağı söyleniyor. Daha önceden firma tarafından da Kasım ayı içerisinde duyulacağı söylenen akıllı saatin, Kasım ayının ilk haftalarında tanıtılacağı belirtiliyor. Yayılan haberlere göre akıllı saatin iki günden daha fazla pil ömrüne sahip olduğu, diğer platformlar iyi uyumlu çalıştığı ve kalp ritminden pek çok önemli detaya kadar takip imkanı sunduğu belirtiliyor.

Akıllı saat üzerinde oldukça geniş bir ekibin çalışma yürüttüğü bu ekip içerisine optik mühendislerden tasarımcılara ve hatta veri bilim insanlarına kadar önemli bir grubun işbirliği olduğu biliniyor. Rakiplerine oranla farklı bir ürün sunma arayışında olan Microsoft, henüz yeterli Pazar payına ulaşamayan Windows Phone dışında diğer pek çok platform ile uyumlu çalışan bir ürün üzerinde çalışıyor. Samsung, Apple ve Google gibi rakiplerinden sonra Microsoft’un sunacağı akıllı saat büyük bir ilgi ile beklenirken saat hakkında henüz resmi bilgilere ulaşılabilmiş değil.

Microsoft Yeni Akıllı Saatini Tanıtacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Devletler Tarafından Yazılan Virüsler Asus Akıllı Saat ve Özellikleri Veritabanı Normalizasyonu 1NF 2NF 3NF Foursquare’da Swarm Dönemi Facebook Kameradan Sizi İzler mi ? Sıkıştırılmış Dosyaları Programsız Online Açmak

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır