Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Microsoft Surface Pro 3 Tablet – İnceleme

Ana Sayfa » Bilgisayar » Microsoft Surface Pro 3 Tablet – İnceleme
Microsoft Surface Pro 3  Tablet – İnceleme

Son yıllarda en az dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar kadar yüksek satış rakamlarına ulaşan tabletler, her geçen gün yeni bir sürümü ile piyasaya sürülüyor. Son olarak geçtiğimiz aylarda duyurusu yapılan ve 20 Mayıs’ta tanıtılan Microsoft Surface Pro 3 bir tabletten daha fazlasını sunuyor.

Bu yazımızda Microsoft Surface Pro 3 Tablet, Surface Pro 3 tablet özellikleri, Microsoft Surface Pro 3 tablet fiyatları gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Microsoft Surface Pro 3 özellikleri

Geçtiğimiz aylarda duyurusu yapılan ve 20 Mayıs’ta basına tanıtılacağı söylenen Microsoft Surface Pro 3 nihayet kullanıcıları ile buluştu. Panos Panay tarafından tanıtımı yapılan tablet, kullanıcılara bir tabletten daha fazla özellik sunuyor. 12 inç büyüklüğe sahip olan tabletin dizüstü bilgisayar olarak da kullanılabileceği söylenirken, kullanıcıların özellikleri bakımından oldukça tatmin olduğu görüldü.

Microsoft Surface Pro 3 Tablet Özellikleri

12 inç’lik ekran büyüklüğüne sahip olan tabletin çözünürlüğü 2160×1440’dır. Ekran olarak Microsoft’un ClearType Full HD Plus 3×2 ekranı tercih ettiği tablette 4. Nesil Intel i3/i5/i7 işlemci kullanıldığı görüldü.

USB 3.0 girişe sahip olan cihazın ağırlığı 800 gr olup, Pro 2’ye göre çok daha hızlı ve gelişmiş olduğu belirtildi.

Cihazın Diğer Özellikleri Şunlardır

Cihaz üzerinde 5 megapiksel ön ve arka kamera yer almaktadır. 64 – 128 GB depolama alanlarına sahip olan tablet, teknik olarak 9 saatin üzerinde kullanım imkanı sunmaktadır. 64 – 128 GB modellerinde 4 GB Ram bulunurken 256 – 512 GB modellerde 8 GB Ram bulunmaktadır.

Tabletin modellere göre ortalama fiyatları ise 799$ – 1949$ arasında değişmekte.

Microsoft Surface Pro 3 Tablet – İnceleme - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

WordPress Blogu Mobil Uyumlu Hale Getirmek Yeni Nesil Akıllı Cam Dönemi Facebook’taki HTML Renk Kodları Profesyonel Web Tasarım Firmaları ve Web Sayfası Hala daha kullandığımız antik Yunan icatları Akıllı Tv Kullanıcıları İçin Güvenlik Önerileri

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır