Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Messenger Kullanmadan Facebook Üzerinden Nasıl Mesajlaşılır

Ana Sayfa » İnternet » Messenger Kullanmadan Facebook Üzerinden Nasıl Mesajlaşılır
Messenger Kullanmadan Facebook Üzerinden Nasıl Mesajlaşılır

Sosyal medya devi Facebook son dönem de mobil cihazlar da ve tabletler de Facebook uygulaması yanında mesajlaşma özelliğinin kullanılabilmesi için Messenger uygulamasının da kurulmasını şart koşuyor. Her ne kadar ayrı iki uygulamadan memnuniyet duyanlar olsa da halen belirli bir kullanıcı kitlesi yalnızca tek uygulama üzerinden devam etmek istiyor.

messenger kullanmadan mesajlaşmak

Bu yazımızda Messenger kullanmadan Facebook üzerinden mesajlaşma, Facebook mesajlaşma sistemi, Facebook Messenger uygulaması hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Sosyal medyanın en önemli mecralarından olan Facebook, yalnızca bilgisayarlar üzerinden değil tablet ve diğer mobil cihazlar üzerinden de hizmet veriyor. Uzun bir süre yalnızca Facebook uygulaması üzerinden kullanıcılar pek çok işlemi gerçekleştirirken son dönemde Facebook tarafından sunulan Messenger uygulamasının kullanımı zorunlu hale getirildi.

Facebook mesajlaşma özelliğini kullanan kişiler için zorunlu tutulan bu uygulama bir kitle tarafından benimsenmiş olsa da büyük bir çoğunluk halen Facebook üzerinden mesajlaşmaya devam etmek istiyor.

Messenger Kullanmadan Facebook Üzerinden Mesajlaşma

Facebook, kullanıcıların hızlan yüklemeye başladığı Messenger uygulaması ile yola devam etmeyi planlarken beklenmeyen bir açık ile Messenger kurmadan mesajlaşma mümkün hale geldi. İOS kullanıcıları için App Store’a girdikten sonra Messenger uygulamasını yükle tuşuna basın ve işlem tamamlanmadan iptal ederek uygulamayı, menüden kaldırın. Bu işlem sonrasında yalnızca Facebook uygulaması üzerinden mesajlaşmaya devam edilebilmekte.

Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlar da ise benzer yöntem uygulanabilmekte. Fakat şirketin bu açığı kısa sürede önleyebileceği düşünülüyor.

Messenger Kullanmadan Facebook Üzerinden Nasıl Mesajlaşılır - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni Hayalet Uçak FA-37 Talon 20. Yüzyılda Gelişen Bilim ve Teknoloji Hangi Modem Ne Amaçla Alınmalı – Airties İnceleme Bilgisayarı Televizyon Olarak Kullanma Yöntemleri Yıldız Şifreleri Okumak için Program Silindir Biçiminde Güneş Enerjisi Panelleri.

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır