Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Mavi Ekran Hatasını Engellemek

Ana Sayfa » Bilgisayar » Mavi Ekran Hatasını Engellemek
Mavi Ekran Hatasını Engellemek

Tüm internet kullanıcılarının sık sık başına gelen en büyük sorunlardan biri mavi ekran hatasıdır. Bilgisayarınızın önyüklemesinde doğan sorunlardan dolayı çıktığını hepimiz bilmekteyiz. Ancak bu sorunu çözmek için hiçbirimiz uğraşmamaktayız. Bundan dolayı sistemde doğan mavi ekran hatasını engellemek için program yazılmıştır. Bu programı kurduktan ve kullandıktan sonra bilgisayarın mavi ekranda kitlenmesi ve açılmaması gibi durumlardan kurtulmuş olacaksınız.
Tenorshare Windows Boot Genius programını indirip, bilgisayarınızdaki bilgisayar, cd room ve usb girişlerindeki tüm önyükleme sorunları halletmektedir. Aynı zamanda Windows’ta oluşan sistem hatalarını da çözen program, bilgisayarınıza güç katar. Sabit disklerini kopyalar ve sisteminizi daha güveli bir hale getirmektedir. Profesyonelce yazılmış olan bu program, sistemde kaynaklanan hataları çözememe gibi bir şansı yoktur ve oluşacak tüm hataları kısa sürede içinde çözüme ulaştırmaktadır.
Tenorshare Windows Boot Genius bünyesinde 40 tane birbirinden bağımsız olarak çalışan programı barındırır. Böylece bilgisayarınızda yazılımla alakalı sorunlardan oluşan mavi ekran hataları alıyorsanız ara yüzü kolay olan bu program ile çıkan hataları engelleyebilirsiniz.

Mavi Ekran Hatasını Engellemek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Hangi Antivirüs Programı Kullanılmalı, En İyi Antivirüs Programı Suya Düşen Elektronik Aletler Nasıl Kurtarılır? Toplamda 40.000 Adet Font, Icon ve Buton Twitter Hesabı Nasıl Silinir, Nasıl Dondurulur? Freefixer ile Gereksiz Yazılımları Temizleme İnternetten Para Kazanma

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır