Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

MAC Kullanıcılarına Özel Kelime İşlem Uygulamaları

Ana Sayfa » Cep Telefonu » MAC Kullanıcılarına Özel Kelime İşlem Uygulamaları
MAC Kullanıcılarına Özel Kelime İşlem Uygulamaları

Günümüzde MAC kullanıcıları, Windows kullanıcıları kadar detaylı yazılımlara ulaşamasa da bazı firmalar MAC kullanıcılarına özel yazılımlar geliştirmeye devam ediyor. Özellikle kelime işlem uygulaması MAC kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu ve sık aradığı programlar arasında yer alıyor.

Bu yazımızda mac kullanıcıları için kelime işlem uygulaması, mac programları hakkında bilgiler yer almaktadır.

byword-mac-uygulama

MAC Kullanıcılarına Özel Kelime İşlem Uygulamaları

Eğer bir MAC kullanıcısıysanız ve bir kelime işlem uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız sizler için derlediğimiz programlara göz atmalısınız. Bu programlar ile artık dilediğiniz makaleleri hazırlayabilir ya da önemli raporlarınızı oluşturabilirsiniz.

İlk yazılımımız 9.99 dolar karşılığı Mac App Store’da satılan Byword programı. Oldukça basit ve kullanışlı bir ara yüze sahip olan Byword, ihtiyaç duyduğunuz tüm yazım gereçlerini bir arada bulundurmakta.

İkinci yazılımımız ise yine 9.99 dolar karşılığında satılan iA Writer programı. Byword’e oranla daha basit ve sade bir ara yüze sahip olan İA Writer kelime sayacı, karakter sayısı ve okuma saati gibi ek özellikleri de barındırıyor.

Ücretsiz olarak sunulan üçüncü yazılım ise hepinizin tahmin edebileceği gibi Google Docs programı. Google Drive üzerinden kolaylıkla erişebileceğiniz bu hizmet bulut tabanlı depolama odaklı çözüm arayan kullanıcılar için geliştirildi.

Son yazılımımız ise 9.99 dolar karşılığında satılan WriteRoom programı. MAC kullanıcıları için kelime işlem amacıyla geliştirilen ilk yazılımlardan birisi olan WriteRoom yine ilk iki yazılım gibi basit bir ara yüze sahip. Ayrıca diğer uygulamalardan farklı olarak farklı tema seçenekleride WriteRoom üzerinde yer almakta.

MAC Kullanıcılarına Özel Kelime İşlem Uygulamaları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Hangi İşletim Sistemini Tercih Etmelisiniz ? Microsoft Windows 7’ye Olan Desteğini Sonlandırıyor İzinsiz Açılan Reklamlar Nedir? Nasıl Engellenir? TEOG Hazırlıkta İnternetin Kullanılması Hangi Bulut Depolama Hizmeti Kullanılmalı WordPress Yazı içine Reklam Ayarları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.Org - Tüm Hakları Saklıdır